تازه های خبری :
کد خبر: ۵۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
مدیران فدراسیون فوتبال که مدعی بودند قرارداد خوبی با مارک ویلموتس امضا کرده‌اند، حالا شاهد به تاراج رفتن دار و ندار فوتبال ایران با این قرارداد هستند.

به گزارش آرانیوز ماجرای امضای قرارداد با مارک ویلموتس در فدراسیون فوتبال ایران از جایی آغاز شد که مهدی تاج رئیس وقت فدراسیون فوتبال گفته بود از قرارداد کارلوس کی‌روش عبرت گرفته‌اند. قراردادی که قرار بود مشکلی برای فوتبال ایران ایجاد نکند، اما حالا به پردردسرترین قرارداد تاریخ فوتبال ایران تبدیل شده است.

مهدی تاج در حالی از عبرت گرفتن از قرارداد کارلوس کی‌روش صحبت می‌کرد که چندی بعد مشخص شد که گافی تاریخی در قرارداد سرمربی سابق هم در زمان خودش و تمدید شش ماهه قرارداد تا جام ملت‌های آسیا 2019 رخ داده است. جایی که با وجود حذف دیدار رده‌بندی از جام ملت‌های آسیا و نبود رتبه سوم و چهارمی، برای کی‌روش پاداش سومی در نظر گرفته بودند که همین مسئله شکایتی دیگر را علیه ایران مطرح کرد.

بیشتر بخوانید

رئیس سابق فدراسیون فوتبال حتی پس از فسخ قرارداد ویلموتس با فدراسیون، از این قرارداد به‌عنوان «قرارداد خوب» یاد کرد و دفاع جانانه‌ای از آن داشت. قراردادی که حالا به دردسر فوتبال ایران تبدیل شده و «دار و ندار» فدراسیون را به تاراج برده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار