تازه های خبری :
کد خبر: ۵۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
باوجود رکود عمیق بازار، امروز نیز بر قیمت برخی خودروهای داخلی تا ۵ میلیون تومان افزوده شد.

به گزارش آرانیوز:هر چند از سرعیت سیر صعودی قیمت خودرو که از هفته قبل در بازار آغاز شده بود، کاسته شده اما نوسان قیمت‌ها همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: 

افزایش ۷ تا ۱۸میلیونی قیمت انواع پژو در بازار

از روز گذشته تاکنون بر نرخ برخی از خودروهای داخلی  افزوده شده که می توان به بالارفتن قیمت انواع سمند، پژو۴۰۵، برخی مدل‌های تیبا ، ساینا و برلیانس اشاره کرد.

در بازار امروز قیمت این خودروها بین یک تا ۵ میلیون تومان افزایش یافت.

نام ومدل

قیمت

میزان افزایش

سمند LX

۱۸۴ میلیون تومان

 ۲ میلیون تومان

سمند EF۷

۲۰۳ میلیون تومان

 ۵ میلیون تومان

سمند EF۷ دوگانه سوز

۲۳۰ میلیون تومان

 ۳ میلیون تومان

پژو ۴۰۵ GLX

۱۸۷ میلیون تومان

 ۲ میلیون تومان

پژو ۴۰۵ GLXدوگانه سوز

۱۸۸ میلیون تومان

 یک میلیون تومان

پژو ۲۰۷ پانوراما

۳۲۰ میلیون تومان

 ۵ میلیون تومان

تیبا ۲

۱۳۰ میلیون تومان

 یک میلیون تومان

تیبا پلاس

۱۳۸ میلیون تومان

 ۲ میلیون تومان

ساینا آپشنال

۱۴۱ میلیون تومان

 ۲ میلیون تومان

برلیانس کراس مدل ۹۹

۴۲۰ میلیون تومان

 ۵ میلیون تومان

امروز نرخ بیشتر خودروها در بازار نسبت به بعضی مدل‌ها ثابت ماند و تغییری نکرد. با وجود تثبیت نرخ ‌ها، همچنان رکود عمیقی بر بازار حاکم است و خرید و فروشی انجام نمی شود. 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار