تازه های خبری :
کد خبر: ۵۹۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
جلسه هم اندیشی برای حل مسائل قرنطینه صادرات و واردات گيلان امروز با حضور مشاور وزير و رئيس سازمان حفظ نباتات کشور در استان گيلان برگزار شد. 

به گزارش آرانیوز، جلسه هم اندیشی برای حل مسائل قرنطینه صادرات و واردات گيلان امروز با حضور مشاور وزير و رئيس سازمان حفظ نباتات کشور در استان گيلان برگزار شد. 
رئیس سازمان حفظ نباتات كشور گفت: اولین اشتباه در قرنطینه محصولات گیاهی آخرین اشتباه است. 
جلسه هم اندیشی برای حل مسائل قرنطینه صادرات و واردات استان گیلان با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات كشور مهندس چنگلوائی ،رئیس سازمان جهاد كشاورزی گیلان مهندس الماسی ،مهندس قائمیان معاون قرنطینه سازمان حفظ نباتات و دكتر مرحبا نماینده آستارا برگزار گردید. 
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در این جلسه اصل نخست برای حفظ و پایداری صادرات محصولات کشاورزی را قرنطینه عنوان کرد و ادامه داد: حوزه حفظ نباتات بسیار مهم است با قرنطینه میتوان از ورود و خروج آفات جلوگیری کرد. 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار