تازه های خبری :
کد خبر: ۵۸۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳
بیرجند- معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ثبت ۵ مورد فوتی جدید کرونا در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: شمار فوتی‌های این بیماری در استان به ۶۳۲ نفر رسیده است.

به گزارش آرانیوز:کامبیز مهدی زاده  با اشاره به انجام ۳۰ هزار و ۴۸۹ تست کرونا از ابتدای شیوع تا کنون در استان اظهار کرد: تست کرونای ۱۳ هزار و ۱۸۸ نفر مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ آزمایش تشخیص کرونا در استان انجام شده است، عنوان کرد: از این تعداد ۹۸ نمونه مثبت گزارش شده که ۲۴ نفر در بیمارستان بستری و ۷۴ نفر نیز نمونه گیری سرپایی شده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ثبت پنج فوت جدید در اثر ویروس کرونا در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شمار فوتی‌های این بیماری در استان به ۶۳۲ نفر رسیده است.

مهدی زاده با بیان اینکه هم اکنون ۲۶۵ بیمار با علائم بیماری حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، بیان داشت: از این تعداد ۱۶۱ نفر مبتلا قطعی بیماری کرونا هستند.

وی با اشاره به اینکه ۳۸ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، ادامه داد: حال عمومی ۱۲ نفر از بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه وخیم است.

وی با بیان اینکه شهرستان طبس همچنان در وضعیت قرمز شیوع قرار دارد، گفت: خوشبختانه با محدودیت‌های اعمال شده و همراهی مردم سایر شهرستان‌ها به وضعیت نارنجی تغییر وضعیت داده‌اند که همچنان خواستار استمرار رعایت پروتکل‌ها از سوی هم استانی‌ها هستیم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

دون پاشی بهارستان نشینان برای جام جم/ تزریق بودجه به رسانه ی ملی که درآمد حدود نیم ترلیونی از تبلیغات سالانه دارند!/چراغ سبز کمیسیون تلفیق به رسانه ملی/آقای الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق و زارع سخنگویی کمیسیون و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق جوابگو افکار عمومی باشند/چراغ خاموش نمایندگان مجلس یازدهم در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و نماینده نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا وسیما/اعضای کمیسیون تلفیق طبق مصوبه ای ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به سازمان صدا وسیما اختصاص دادند/خوش رقصی مجلس یازدهم برای جام‌جم نمایندگان در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و مدیریت فضای مجازی را به صدا و سیما سپردند/نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا و سیماخبرداد/قابل توجه اعضای مجمع نمایندگان استانهای هرمزگان ،بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان ، ایلام ، لرستان و فارس استان شما در ردیف چند بودجه ۱۴۰۰ قرار دارد/خبرنگاران آرانیوز در حال رصد با برخی نمایندگان مجلس یازدهم هستند