تازه های خبری :
کد خبر: ۵۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
سنندج- امام جمعه سنندج با محکوم کردن جنایت تروریستی رژیم صهیونسیتی علیه دانشمند هسته ای کشورمان گفت: صهیونیست ها با این ترورها عمر خود را کوتاه تر می کنند.

به گزارش آرانیوز:ماموستا فایق رستمی اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی باید بداند که در آینده‌ای نزدیک از منطقه بیرون خواهد رفت و تلاش‌های بزدلانه آنها در ترور دانشمندان هسته‌ای ما نمی‌تواند مسیر عزتمند ایرانیان را متوقف کند.

وی با محکوم کردن ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان افزود: شهید فخری زاده پرورش یافته مکتب انقلاب اسلامی و بسیجی متعهد بودند که اقدامات بزرگی در عرصه علم و نوآوری در کشورمان انجام دادند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: بدون شک شهادت دانشمندان بزرگی همچون شهید پروفسور فخری زاده ضایعه‌ای جبران ناپذیر در عرصه علم و فناوری کشور است اما مسیر درخشان این شهید والامقام توسط جوانان نخبه کشور دنبال خواهد شد.

ماموستا رستمی افزود: مسیر عزتمند و متعالی ملت ایران با ترور دانشمندان و نخبگانش متوقف نخواهد شد و انتقام خون این شهید بزرگوار را از رژیم صهیونیستی خواهیم گرفت و صهیونیست‌ها باید بدانند که با این اقدامات ضد بشری عمر کوتاه خود را کوتاه‌تر می‌کنند.

وی اظهار کرد: این جنایت‌ها و ترورها نشانه خباثت و پستی رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم نامشروع است که توانمندی و توسعه کشورهای مسلمان و مستقل را تحمل نمی‌کنند.

ماموستا رستمی افزود: دست آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مسلمانان منطقه رو شده است و سست عنصری چند حاکم فاسد کشورهای عربی به حساب همه مسلمانان نوشته نمی‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

دون پاشی بهارستان نشینان برای جام جم/ تزریق بودجه به رسانه ی ملی که درآمد حدود نیم ترلیونی از تبلیغات سالانه دارند!/چراغ سبز کمیسیون تلفیق به رسانه ملی/آقای الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق و زارع سخنگویی کمیسیون و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق جوابگو افکار عمومی باشند/چراغ خاموش نمایندگان مجلس یازدهم در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و نماینده نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا وسیما/اعضای کمیسیون تلفیق طبق مصوبه ای ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به سازمان صدا وسیما اختصاص دادند/خوش رقصی مجلس یازدهم برای جام‌جم نمایندگان در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و مدیریت فضای مجازی را به صدا و سیما سپردند/نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا و سیماخبرداد/قابل توجه اعضای مجمع نمایندگان استانهای هرمزگان ،بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان ، ایلام ، لرستان و فارس استان شما در ردیف چند بودجه ۱۴۰۰ قرار دارد/خبرنگاران آرانیوز در حال رصد با برخی نمایندگان مجلس یازدهم هستند