تازه های خبری :
کد خبر: ۵۷۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
بیرجند- مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی از آغاز طرح جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای مبارزه با کرونا طی هفته بسیج در استان خبر داد. ی

به گزارش آرانیوز:هاشم هیهات با اشاره به عمده فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی در خراسان جنوبی در دهه ۸۰ آغاز به کار کرده و تاکنون فعالیت‌های شایسته ای انجام داده است.

وی با بیان اینکه طی سال‌های گذشته ۱۶ تیم جهادی در مناطق محروم به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می‌پرداختند، افزود: همچنین همه ساله در شهرستان‌ها بیمارستان‌های صحرایی برپا می‌کنیم.

هیهات تهیه و توزیع دارو بین در راستای رفع نیازمندی‌های بیماران را از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی دانست و گفت: هر ساله میزبان و مهمان گروه‌های جهادی پزشکی در مناطق محروم هستیم.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا در سال جاری و فعالیت اعضای بسیج جامعه پزشکی در بیمارستان‌ها، در سال جاری اقدامات این سازمان سمت و سویی دیگر گرفته است.

هیهات با اشاره به عمده برنامه‌های هفته بسیج بیان کرد: ارجاع بیماران نیازمند به پزشکان خیر و توزیع بسته‌های بهداشتی در نقاط محروم از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی آغاز طرح جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی را بزرگترین برنامه هفته بسیج دانست و گفت: این طرح با تشکیل کمیته‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی به امور مربوط به مراقبت و درمان، آموزش پیشگیری از کرونا، تسریع در بیماریابی، نظارت بر اصناف، قرنطینه خانگی و مسائل اقتصادی افراد کرونا مثبت و آسیب دیده از کرونا را تحت حمایت، نظارت و کنترل دقیق قرار دهند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

رفع بزرگترین گرهای ترافیک تهران و استان البرز (کرج) آزادراه غدیر کنار گذر جنوبی تهران افتتاح شد/اقتدار وگام بلند و وبیادمانی زیر بناهای حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا در مدت ۴ سال برای مردم ایران/امروز ۷ اسفند همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام آزاد راه ۱۵۸ کیلومتری غدیر زیر بار ترافیک می رود/خبرنگار اختصاصی گروه استانها تهران و البرز برای پوشش خبری مستقر شدند/لحظاتی پیش با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی،مجمع نمایندگان تهران و البرز ،استانداران تهران و البرز،خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت توسعه زیر بناهای حمل ونقل کشور. سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دیگر دست اندرکاران پروژه آزادراه غدیر که ۱۸۵‌کیلومتر طول دارد آزادراه قم _گرمسار _قم_تهران،ساوه_تهران و تهران _قزوین راهم متصل می کند ودر مسیر راه ابریشم قرارگرفته و نقطه اتصال آزاد راهی کشور از مرز بازرگان تا مرزهای افغانستان و ترکمنستان است/خادمی در گفتگویی اختصاصی گفت:این آزاد راه ۲۳ دستگاه پل اصلی ۶۷۵ متر دستگاه آبرو و زیر گذر و ۲ تونل به طول ۴۳۵ متر در زیر آزاد راه کرج قزوین ساخته شده است/سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار آرانیوز‌گفت:این آزاد راه از آبیک در آزاد راه فعلی کرج _قزوین آغاز شده و با عبور از جنوب استان البرز و تهران پس از ۱۵۸ کیلومتر به چرمشهر در آزاد راه حرم تا حرم در جنوب شرقی تهران می رسد البته اگر تقاطع های غیر همسطح ودیگر مسیرهای آن را محاسبه کنیم طول این آزاد راه به ۲۲۰ کیلومتر می رسد