تازه های خبری :
کد خبر: ۵۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
بیرجند- رئیس قوه قضاییه در دیدار استاندار خراسان جنوبی از وی خواست با توجه به سال پایانی دولت، همه تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

به گزارش آرانیوز:به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، حمید ملانوری در تهران با حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی دیدار کرد و از مسائل و مشکلات استان گفت.

رئیس قوه قضائیه بعد از استماع موارد مطرح شده از استاندار خواست با توجه به سال پایانی دولت، تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

وی گفت: تأمین و توسعه زیرساخت‌ها نیز از جمله اقداماتی است که باید در اولویت برنامه‌های استان قرار گیرد.

نماینده مردم استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه درخواست‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد اظهار داشت: برای اعتلا، سربلندی و پیشرفت خراسان جنوبی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی نیز گزارش مبسوطی از اقدامات استان در راستای مهار کرونا ارائه و به این نکته تاکید کرد: جلسات مکرر و نظارت‌های پیوسته‌ای با هدف تغییر رنگ شهرها در حال انجام است و امیدواریم با این انسجام و همراهی حوزه‌های مختلف بتوانیم به زودی شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس باشیم.

ملانوری از نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری خواست، مجموعه مدیریتی استان را در رفع موانع توسعه همراهی کند.

وی با اشاره به اینکه کارش را با شعار «خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش و توسعه» در استان شروع کرده است، متذکر شد: انسجام و همبستگی همه حوزه‌ها، شرط تحقق این شعار است.

به گفته استاندار خراسان جنوبی، دستور ویژه رئیس قوه قضائیه به ارکان مختلف این قوه برای همراهی و همکاری با تولیدکنندگان و کارآفرینانی که واحدهای تولیدی آنها دچار مشکل شده است و تشکر از تعامل خوب و ارتباط سازنده دستگاه‌های ذیل قوه قضائیه در استان با مجموعه استانداری از دیگر نتایج این دیدار بود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آیا خوزستان فریاد رسی ندارد/روحانی و کابینه اش به خواب زمستانی رفتند /یک فاجعه بزرگ در انتظار خوزستان است/ خوزستان به نقطه سیاه رسید/ساعدی نماینده دشت آزادگان و هویزه، فرزند کرخه از پایتخت غیرت شجاعت دشت آزادگان و استان خوزستان در گفتگویی اختصاصی گفت:‌دولتمران به داد مردم ولایت مدار و پایتخت هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان برسند خیز کرونا و ۹۰‌درصد موارد مرگ ومیر افزایش پیدا کرده موج‌ چهارم کرونا خوزستانیها را درگیر و زندگی مردم را ویران کرده است/میزان بستری روزانه و مرگ و میر افزایش پیدا کرده است/ویروس جهش یافته نیازمند واکنش دولتمران و قرنطینه کامل استان خوزستان/خیز چهارم کرونا از خوزستان شروع شده/خوزستان در انتظار تصمیم گیری ستاد ملی مبارزه با کرونا/ساعدی: اشعال تختهای بیمارستانهای استان و نوع ویروس جهش یافته کرونا خوزستان را درگیر کرده است/ساعدی نماینده دشت آزادگان و هویزه گفت:شیب تند کرونا در خوزستان و بسیج امکانات در بیمارستانهای استان ‌جوابگو نیست