تازه های خبری :
کد خبر: ۵۷۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به نشانه اعتراض به حضور معاونین وزرای صمت و جهاد کشاورزی، نشست اضطراری بررسی افزایش قیمت مرغ را لغو کردند.

به گزارش آرانیوز، کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه 5 آذرماه) به منظور بررسی دلایل قیمت افزایش قیمت مرغ نشستی اضطراری را تشکیل و از وزرای جهاد کشاورزی، صمت، رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران و مسئولین بانک مرکزی به منظور حضور در این جلسه دعوت کرد.

عدم حضور وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در نشست اضطراری کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی دلایل افزایش قیمت مرغ باعث شد تا با رای نمایندگان و به نشانه اعتراض آن‌ها این نشست لغو شود. خاوازی و رزم حسینی معاونین خود را به این جلسه فرستاده بودند که همین امر، اعتراض نمایندگان مردم را به دنبال داشت.

وزرای صمت و کشاورزی راه حلی برای رفع مشکلات مربوط به افزایش قیمت مرغ ندارند

سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در این نشست، گفت: این نشست به دستور رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت اضطراری برگزار شد. عدم حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در این نشست باتوجه به وضعیت قیمت مرغ نشان می‌دهد راه حلی برای رفع این مشکل ندارند.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی، افزود: ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دغدغه حل مشکل افزایش قیمت مرغ را داشتیم اما وزرا در این نشست حاضر نشدند.

جلسات کمیسیون کشاورزی با معاونین خاوازی و رزم حسینی نتیجه ای نداشته است 

وی با بیان اینکه از وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت به منظور حضور در نشست اضطراری بررسی افزایش قیمت مرغ دعوت شدند، تصریح کرد: به دلیل عدم حضور وزیران دعوت شده به نشست امروز، این جلسه با رای نمایندگان تعطیل شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس با معاونین وزراء نشست‌های بسیار زیادی برگزار کرده‌ اما به نتیجه مطلوب نرسیده‌ است، ادامه داد: در شرایط نابسامان قیمت مرغ باید وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در نشست اضطراری امروز کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر می‌شدند.

عدم حضور وزیران جهاد کشاورزی و صمت را به رئیس مجلس گزارش می دهیم

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: عدم حضور وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در نشست اضطراری بررسی افزایش قیمت مرغ به رئیس مجلس شورای اسلامی گزارش و در جلسات صحن علنی مجلس پیگیری می‌شود./

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار