تازه های خبری :
کد خبر: ۵۷۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه رشد و بالندگی جامعه مرهون کتاب و مطالعه است، گفت: هر کتاب یک فکر و اندیشه است که ارتباط با آن موجب رشد فکری خواننده خواهد شد.

به گزارش آرانیوز:آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در خطبه مکتوب جمعه این هفته همدان با بیان اینکه رشد و بالندگی جامعه مرهون کتاب و مطالعه است، گفت: هر کتاب یک فکر و اندیشه است که ارتباط با آن موجب رشد فکری خواننده خواهد شد.

وی با بیان اینکه کتاب هدیه دهیم و دائم با خود کتاب همراه داشته باشیم، افزود: کتاب به عنوان گنجینه‌ای ارزشمند در کنار آموزش و آگاهی‌رسانی، تأثیر قابل توجهی هم در اصلاح رفتارهای اجتماعی دارد.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه در ایام سخت مبارزه با کرونا و متأثر بودن وضعیت کسب و کار، اخلاق اسلامی را لحاظ کنیم؛ افزود: همدلی و همراهی و توجه به آسیب دیدگان در این ایام از اسباب برکت و رحمت در جامعه اسلامی خواهد بود.

آیت الله شعبانی ادامه داد: در بیانیه جدید سه کشور اروپایی که خود را متعهد به برجام دانسته‌اند و مدعی تلاش برای راه اندازی اینستکس شده‌اند، سوال این است که این مکانیزم مالی کدام آورده را برای جمهوری اسلامی داشته و در مقام عمل کدام اقدام سازنده را انجام داده‌اید که امروز مضحکانه مدعی رعایت برجام هستید.

امام جمعه همدان تاکید کرد: عملیاتی شدن شناور جدید اقیانوس پیمای سپاه پاسداران اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی را افزایش خواهد داد

وی همچنین با بیان اینکهحضور مستمر بسیج در میدان ایثار و مجاهدت و خدمت به مردم در ایام مبارزه با کرونا نمود بیشتری پیدا کرد، گفت: احیا ی تفکر بسیجی می‌تواند راه برون رفت از مشکلات موجود باشد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار