تازه های خبری :
کد خبر: ۵۶۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه خبر داد؛
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با اشاره به گم شدن کودک ۳ ساله در کوه‌ها و ارتفاعات دالاهو، گفت: خوشبختانه جستجوی ۱۲ ساعته برای یافتن وی ثمربخش بود و کیان به آغوش خانواده بازگشت.

آرانیوز-کرمانشاه-محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۷ عصر روز گذشته (جمعه) یک مورد گم شدن کودکی ۳ ساله به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که با توجه به حساسیت موضوع، فرماندار و سرپرست انتظامی شهرستان دالاهو با حضور میدانی همراه با مأموران پلیس آگاهی، امنیت عمومی، یگان ویژه، نیروهای امدادی و بسیج مردمی جستجوی خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: در این میان دستورات لازم نیز از مرکز استان توسط استاندار به فرمانداری شهرستان و سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان به انتظامی دالاهو مبنی بر بکارگیری همه توان و ظرفیت برای یافتن کودک ۳ ساله داده شد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: طبق اظهارات خانواده کودک گمشده آنها از سرپل ذهاب به سمت دالاهو در حال حرکت بوده‌اند که حوالی سرخه دیزه و در حاشیه جاده کنار باغی برای استراحت توقف می‌کنند اما پس از ساعتی متوجه غیبت کودک ۳ ساله خود می‌شوند.

وی افزود: با اعلام موضوع چند تیم پلیس و نیروهای امدادی و مردمی به همراه خانواده جستجوی گسترده خود را برای یافتن کودک گمشده آغاز می‌کنند که در البته در این میان گسترده بودن کوه‌ها کار جستجو را سخت کرده بود.

آمویی تصریح کرد: با این حال نیروهای پلیس، هلال احمر، اهالی منطقه و خانواده کودک گمشده دست از تلاش و جستجو برنداشتند تا اینکه حوالی ساعت ۵ صبح امروز (شنبه) و پس از ۱۲ ساعت جستجوی بی وقفه کیان ۳ ساله در کوه‌های روبروی روستای سرخه دیزه و میان چند درخت پیدا شد.

سرهنگ آمویی افزود: این کودک ۳ ساله در حالی صحیح و سالم پیدا شد که خطرات فراوانی مانند پرت شدن از کوه، حمله حیوانات وحشی و … او را تهدید می‌کرد اما خواست خداوند برای وی و خانواده اش چیز دیگری بود و خوشبختانه این کودک در سلامت کامل به سر می‌برد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در ادامه ضمن آنکه از خانواده‌ها خواست بیش از پیش مراقب کودکان خود خصوصاً زمانی که بیرون از منزل هستند، باشند، گفت: آنها درک درستی از محیط پیرامون خود ندارند و لحظه‌ای غفلت می‌تواند حوادث ناگواری ایجاد کند که راه جبران و برگشتی ندارد.

وی تاکید کرد: بی توجهی و غفلت از کودکان یعنی آنها را به آغوش خطر فرستادن، بنابراین والدین حتماً باید اصول مراقبتی لازم را به صورت کامل رعایت و فرزندان خود را حتی برای لحظه‌ای تنها نگذارند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار