تازه های خبری :
کد خبر: ۵۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی:
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت بیش از سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال جزای نقدی صاحبان پرونده های قاچاق کالا و ارز از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

آرانیوز-ارومیه-محمد اقوامی با بیان اینکه امسال دو هزار و ۲۹۱ فقره پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز در استان تشکیل یافته است، ادامه داد: از این تعداد دو هزار و ۲۳۹ فقره پرونده رسیدگی و مختومه شده اند.

وی با اشاره به کاهش ۷ درصدی پرونده‌های قاچاق کالا و ارز در استان عنوان کرد: صاحبان پرونده‌های قاچاق کالا و ارز بیش از سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.

اقوامی از وصول ۷۹۵ فقره پرونده مربوط به تخلف کم فروشی کالا به تعزیرات حکومتی استان خبر داد و عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۹۵ فقره پرونده کم فروشی به شعب تعزیرات استان ارسال شده که از این تعداد ۹۱ فقره پرونده رسیدگی و مختومه شده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با اشاره به محکومیت ۵.۷ میلیارد ریال ریالی صاحبان پرونده‌های کم فروشی گفت: تاکنون همچنین تعداد ۲۶۴ فقره پرونده در بخش بهداشت و درمان تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

اقوامی با بیان اینکه صاحبان پرونده‌های تخلف در بخش بهداشت و درمان به ۹.۵ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شده اند، افزود: تعداد پرونده‌های این بخش ۷ درصد در مقایسه با پارسال کاهش نشان می‌دهد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار