کد خبر: ۵۵۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیئت های مذهبی از طریق سامانه بیرق ساماندهی می شوند.

آرانیوز-یاسوج-حجت الاسلام و المسلمین سید رضا افتخاری سه شنبه شب در همایش عاشوراییان با حضور مسئولین هیئت‌های مذهبی استان، افزود: هیئت‌های دارای مجوز یا بدون مجوز باید به سامانه بیرق مراجعه و برای فعالیت و برگزاری مراسم از طریق ثبت نام، مجوز اختصاصی دریافت کنند.

افتخاری برنامه ریزی برای خدمات دهی و کنترل بهتر در برگزاری مراسمات را از خروجی‌های ثبت نام در سامانه دانست و عنوان کرد: اعمال نظارت بر شیوه نامه ابلاغی به استان با هدف برگزاری مراسمات نیز مورد تاکید است.

افتخاری گفت: اگر هیئت‌های مذهبی همراهی کنند، ظرفیت سازی مناسب و الگو سازی های مثبت برای اجرای برنامه‌های دیگر را خواهیم داشت.

وی با ارائه چند توصیه بر اساس پروتکل‌ها، گفت: استفاده عزاداران از ماسک یک نیاز اساسی بوده و کنترل و مدیریت جمعیت پیرامونی نیز بر عهده متولیان هیئت‌ها خواهد بود.

افتخاری افزود: هیئت تولید و تهیه ماسک، بکارگیری فضای باز و مدیریت محیط را در دستور کار قرار دهند.

افتخاری با بیان اینکه ویروس کرونا ساختار فعالیت جوامع بشری را تغییر می‌دهد، عنوان داشت: باید با در نظر گرفتن این فضای جدید، نیازهای خود را تأمین کنیم. ویروس کرونا جهان را تحت تأثیر قرار داده و دو گانه های مختلفی را رقم زد.

افتخاری با اشاره به اینکه تبعیت از ستاد کلی مقابله با کرونا ضروری است‌، عنوان کرد: تلاش می‌شود با در نظر گرفتن سلامت مردم، بیشترین بهره را از محرم داشته باشیم.

افتخاری از فعال سازی کارگروهی تحت عنوان برگزاری محرم و صفر خبر داد و اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های مختلف و تعامل مردمی، برگزاری برنامه‌های هدفگذاری شده را خواهیم داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گفت: موجودیت سازمان تبلیغات با وجود هیأت‌های مذهبی شکل مناسبی گرفته و همکاری عموم مردم نتیجه بخشی برنامه‌ها را رقم می‌زند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار