تازه های خبری :
کد خبر: ۵۵۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
معاون استاندار کردستان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان اطلاع رسانی درست خدمات مجموعه دولت به مردم را زمینه ساز افزایش امید و نشاط در جامعه عنوان کرد.

آرانیوز-سنندج-حسین خوش اقبال در دومین جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت در کردستان، اظهار داشت: در سال پایانی دولت قرار داریم و به دلیل تحریم‌ها و کرونا، مردم با مشکل مواجه هستند و این امر سبب بروز نگرانی‌هایی شده مبنی بر اینکه دولت پیگیر مسائل نیست.

وی ضمن اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای خدمت رسانی به مردم، افزود: علیرغم وجود مشکلات، دولت اقدامات خوبی در حوزه‌های عمرانی و اقتصادی داشته که هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد دولت به مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان بیان کرد: باید تلاش کنیم در این فرصت، با اطلاع رسانی این اقدامات به مردم، امید و نشاط را در جامعه ایجاد کنیم.

در ادامه این جلسه، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار نیز بر ضرورت ایجاد فضای امیدواری در جامعه تاکید کرد و افزود: مهم است که در هفته دولت، عملکرد فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته به درستی به مردم اطلاع رسانی شود.

خالد جعفری ضمن اشاره به برخی پروژه‌های اقتصادی در استان کردستان که آماده بهره برداری در هفته دولت هستند، انعکاس و اطلاع رسانی در این خصوص را بسیار مهم ارزیابی کرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار