تازه های خبری :
کد خبر: ۵۵۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
دکتر محمدرضا حسین زاده با حضور در مراسم و آیین پاسداشت مدافعان سلامت بیمارستان بانک ملی ایران از زحمات و تلاش‌های آنها در مبارزه با بیماری کووید 19 تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش آرانیوز، بنابراعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، مراسم پاسداشت مدافعان سلامت بانک ملی ایران به همت روابط عمومی این بانک و با حضور مدیرعامل، عباس شفیعی و سیدفرید موسوی  اعضای هیات مدیره، محسن امین زارع معاون امور ارزی و بین‌الملل، سعداله عیسی‌زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی، محمد شهرام اخلاق دوست مدیر امور حراست و تعدادی از روسای ادارات بانک برگزار شد.

دکتر محمدرضا حسین‌زاده در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان بیمارستان این بانک با اشاره به این که در همه دوران‌ها به ویژه در دوران مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا از خودگذشتگی‌های کادر درمان ارزنده و ستودنی بوده است، گفت: زحمات این عزیزان هیچگاه فراموش نخواهد شد و حتما در تاریخ ثبت خواهد شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن قدردانی از صبوری کادر درمان بیمارستان بیان کرد: ما شاهد هستیم که مدافعان سلامت بیمارستان بانک برای خدمت‌رسانی شایسته و صادقانه با به خطر انداختن جان خود و خانواده های خودشان، جان بسیاری از بیماران و همکاران را نجات داده‌اند که این تلاش‌ها و زحمات شما جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان این که از لحظات اولیه شیوع ویروس کرونا در کشور برای کنترل و مقابله با شیوع این ویروس، جلسات مستمری با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از پزشکان متخصص برگزار شد، اظهار داشت: گزارش‌های موجود نشان می دهد با ابلاغ و اجرای شیوه و دستورالعمل‌های مقابله با کرونا و توزیع اقلام بهداشتی در مجموعه بانک ملی ایران این بیماری تا حدودی کنترل شده است. 

دکتر حسین زاده با اشاره به اینکه امروز بیمارستان بانک ملی ایران به یکی از بهترین بیمارستان‌های کشور و آبروی بانک ملی ایران تبدیل شده است؛ گفت: براساس رتبه‌بندی ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران بیمارستان بانک ملی ایران به عنوان برترین بیمارستان در مقابله با کرونا شناخته شده است. 

وی خاطر نشان کرد: همه باید در جهت حمایت از مدافعان سلامت برآییم چرا که اگر این حمایت‌ها نبود، امروز شاهد این عظمت و پیشرفت در بیمارستان بانک ملی ایران نبودیم.

حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمان و کارکنان بیمارستان بانک برای زحمات و تلاش های بی وقفه در جهت کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: از ۵۰ هزار همکار طی هفته‌های اخیر در همه استان‌ها غربالگری کرونا توسط گروه درمان ویژه کرونا انجام شده است.

وی گفت: امروز با همکاری و زحمات کادردرمان وکارکنان بیمارستان توانسته‌ایم دستاوردهای مهمی در عرصه‌های مختلف کسب کنیم و در صدد هستیم با ایجاد زیرساخت‌های لازم، بخش‌های پیشرفته‌تر و مجهزتری در بیمارستان ایجاد کنیم.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح از تلاش‌ها و زحمات کادر درمان و کارکنان بیمارستان بانک ملی ایران با امضای مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر به عمل آمد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار