تازه های خبری :
کد خبر: ۵۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
نماینده آستارا در مجلس:
نماینده مردم آستارا در مجلس، گفت: خبرنگاران به عنوان همکار و همگام با مسئولان در توسعه و آبادانی شهرستان مرزی بندر آستارا نقش بسزایی دارند.

آرانیوز-آستارا-غلامرضا مرحبا صبح سه شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری‌های فعال در شهرستان مرزی بندر آستارا، اظهار کرد: اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تأثیر گذاری در پیگیری مشکلات مردم، توسعه و آبادانی شهرستان مرزی بندر آستارا دارند.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های آستارا همیشه باید پاسخگوی خبرنگاران برای انعکاس فعالیت‌ها و مشکلات این شهرستان مرزنشین باشند، افزود: انعکاس توانمندی‌های هر منطقه بویژه نقاط گردشگری شهرستان آستارا می‌تواند در جذب گردشگر نقش بسزایی داشته باشد.

مرحبا، افزود: آستارا به عنوان یک ظرفیت ملی در عرصه بین المللی مطرح است و باید خبرنگاران جایگاه آن را با انعکاس ظرفیت‌ها ارتقا دهند.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی، نقش خبرنگاران را در پیگیری طرح‌های نیمه تمام این شهرستان مرزی مؤثر عنوان کرد و گفت: خبرنگار واقعی نقطه امید مظلومان است.

وی با اشاره به اینکه افراد با توجه به علاقمندی و دغدغه‌ها پا به عرصه خبرنگاری می‌گذارند و این می‌تواند به بهترین وظیفه بشر در دلسوزی به اطراف و همنوع خود شود، ادامه داد: فرهنگ نرم افزار زندگی است و پویایی فرهنگ و زندگی بر عهده خبرنگاران است.

نماینده آستارا در مجلس، افزود: رسانه‌های ارتباط جمعی نقش بسیار مهم و چشمگیری در تغییر نگرش مردم، اعتلای فرهنگ و ارزش‌های مردم، بر انگیختن عواطف و احساسات مردم و آگاهی بخشی به جامعه دارند.

وی، تاکید کرد: تغییر ارزش‌ها و باورها، تنظیم روابط و اعتلای فرهنگ عمومی به قلم و نگارش خبرنگاران بستگی دارد.

در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال خبرگزاری‌های رسمی کشور در شهرستان مرزی بندر آستارا با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار