تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد:
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شرکت صدرا نفت پارسیان با یک هزار و هفتصد شاکی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان اصفهان برگزار شد.

آرانیوز-اصفهان-محمدرضا حبیبی اظهار داشت: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شرکت صدرا نفت پارسیان با یک هزار و هفتصد شاکی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان اصفهان برگزار شد.

وی افزود: مدیرعامل شرکت صدرا نفت پارسیان در سال ۱۳۹۴ با راه اندازی شرکتی با هدف تولید بنزین و فراورده‌های نفتی در شهرک صنعتی علویجه به جذب و قبول سرمایه از طریق انتشار آگهی با سودهای کلان و غیرمتعارف اقدام نموده است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد: پس از گذشت مدت زمانی با عدم توانایی در پرداخت سود، سرمایه گذاران با ادعای مصرف پول آن‌ها در جاهای دیگر غیر از واحد احداثی اقدام به طرح شکایت در دادگستری نموده و در نتیجه پرونده‌ای با حدود یک هزار و ۷۰۰ نفر شاکی و مطالبه مبلغی بالغ بر ۱۲۹ میلیارد تومان در شعبه سوم دادگاه کیفری یک اصفهان تشکیل شد.

وی خاطرنشان ساخت: اولین جلسه رسیدگی به این پرونده با حضور متهم، شکات و وکلای مدافع برگزار شد و تصمیم دادگاه متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار