تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد:
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ ۳۲ نفر براثر حوادث کار طی سه ماه اول امسال در استان خبر داد و گفت: این میزان کاهش ۲۸ درصدی نسبت به قبل داشته است.

آرانیوز-ساری-علی عباسی با اشاره به مرگ ۳۲ نفر در حوادث کار سه ماه سال جاری افزود: بیشترین آمار تلفات حوادث کار در شهرستان‌های بابل با شش، نور با پنج و آمل با چهار مورد فوتی و شهرستان‌های ساری، بابلسر، محمود آباد، عباس آباد و میاندرود هر کدام با یک مورد ثبت شده است.

وی با اظهار اینکه طی سه ماه سال جاری بیشترین آمار تلفات در خرداد با ۱۳، اردیبهشت ۱۲ و فروردین با هفت فوتی مورد بوده است: ۲۴ نفر متأهل و مابقی مجرد و همچنین دو نفر از فوت شدگان ناشی از حوادث کار دارای ملیت غیر ایرانی (افغان) هستند.

وی ادامه داد: سنین ۴۱ تا ۵۰ سال با ۹مورد دارای بیشترین فوتی و بیش از ۶۱ سال با ۳ فوتی کمترین آمار را داشتند و بیشترین دلایل مرگ افراد در حوادث کار مربوط به سقوط از بلندی با ۱۵ مورد، برق گرفتگی با هشت مورد، اصابت جسم سخت با هفت مورد و سوختگی با دو فوتی بوده است.

عباسی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی مصدومین ناشی ار حادثه کارافزود: تعداد ۱۷۵ نفر مصدوم (۱۶۷ مرد و مابقی زن) ناشی از حوادث کار به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار