تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از افزایش ۴ تا ۶ درجه ای دمای هوا از امروز یکشنبه در استان و نیز هشدار موج گرما خبر داد.

آرانیوز-ارومیه-مهدی صابری اظهارکرد: با تقویت پر ارتفاع جنب حاره در منطقه و تابستانی شدن الگوهای دمایی از اوایل هفته جاری روند تدریجی افزایش دما در استان آغاز و تا اواسط هفته ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: از روز شنبه روند افزایشی دمای هوای استان آغاز شده و امروز تا اواسط هفته با افزایش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا شاهد موج شدید گرما در شهرهای استان خواهیم بود.

صابری افزایش مصرف آب و برق، احتمال گرمازدگی، احتمال آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع را از اثرات این موج گرما در استان عنوان کرد و افزود: توصیه می‌شود برای گذر از این گرما در ساعات اوج مصرف در خصوص مصرف آب و برق صرفه جویی شود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از احتمال افزایش آتش سوزی مراتع و جنگل‌های استان نیز خبر داد و گفت: از مردم تقاضا می‌شود برای جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی از روشن کردن آتش در جنگل‌ها و مراتع خودداری کنند.

صابری همچنین به مردم توصیه کرد برای اجتناب از گرمازدگی از تردد غیرضرور در ساعات ظهر پرهیز کرده و هشدارهای داده شده را جدی بگیرند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار