تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اخیر نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: در این دیدار معظم‌له چارچوب و مسیر حرکت چهارساله نمایندگان مجلس یازدهم را تبیین کرد.

به گزارش آرانیوز، پرویز اوسطی، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان  در سنندج با اشاره به اینکه دیدار اخیر نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری یک دیدار صمیمی، بی‌نظیر، بموقع و بسیار مؤثر بود، اظهار داشت: فرمایشات و بیانات رهبری در این دیدار نیز همانند همیشه راهبردی، استراتژیک و نقشه و چراغ راه توسعه و پیشرفت کشور و حرکت مسئولان و ملت بود.

وی با بیان اینکه بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی روحیه تازه‌ای به سران قوای نظام و نمایندگان مجلس بخشید، افزود: فرمایشات معظم‌له چارچوب و مسیر حرکت چهارساله نمایندگان مجلس یازدهم را تبیین کرد.

رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه معظم‌له در این دیدار مجلس یازدهم را «امیدبخش و از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب» دانستند، تصریح کرد: این بیانات مسئولیت ما را سخت‌تر کرده است اما همه نمایندگان مجلس برای تحقق فرامین رهبری عزم را جزم کرده‌اند تا مردم و کشور از مشکلات کنونی نجات پیدا کنند.

بیشتر بخوانید

وی گفت: سخنان شیوا، دلنشین، جامع و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نمایندگان مجلس در سرفصل‌ها و حوزه‌های متعدد، حاوی نکات دقیق و حساسی بود که توجه ویژه و کامل به آنها وظیفه همه نمایندگان مجلس یازدهم است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره دغدغه حل مشکلات مردم و کشور را داشته و در دیدار اخیر و پیام‌شان به‌مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم، این امر مهم را تأکید فرمودند، یادآور شد: بهبود وضعیت معیشتی مردم و رفع مسائل اقتصادی کشور جزو اولویت‌های مجلس فعلی بوده و با اقتدار در این راستا گام برمی‌داریم.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار