تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از کاهش ۸۳ درصدی پروازهای عبوری از آسمان ایران طی بهار ۹۹ در مقایسه با بهار سال گذشته خبر داد.

به گزارش آرانیوز، بر اساس آمار منتشر شده از سوی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران طی خردادماه امسال در فرودگاه های تحت مالکیت این شرکت کل پروازهای داخلی در نشست و برخاست 19 درصد، اعزام و پذیرش مسافر 35 درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست 33 درصد در مقایسه با خرداد 98 کاهش داشته است.

بر این اساس فرودگاه مهرآباد در نشست و برخاست، اعزام و پذیرش مسافر و ارسال و پذیرش بار و پست به ترتیب نسبت به خرداد پارسال 14 درصد، 28  رصد و 24 درصد رشد منفی داشته است.

برای فرودگاه مشهد این کاهش به ترتیب 50 درصد، 62 درصد و 68 درصد بوده است. در فرودگاه شیراز نیز چند وقتی است زمزمه های تغییر و تحول مدیریتی به گوش می رسد عملکرد همچنان منفی است؛ در نشست و برخاست عملکرد فرودگاه شیراز 32 درصد، در اعزام و پذیرش مسافر 38 درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست 51 درصد در مقایسه با آخرین ماه بهار سال گذشته کاهش یافته است.

در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نیز نشست و برخاست 86 درصد، اعزام و پذیرش مسافر 95 درصد و ارسال و پذیرش بار و پست 81 درصد کاهش یافه است.

در مجموع در 46 فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و 6 فرودگاه اختصاصی در نشست و برخاست، اعزام و پذیرش مسافر و ارسال و پذیرش بار و پست به تریب عملکرد ها 29 درصد، 44 درصد و 49 درصد در مقایسه با خردادماه سال 98 منفی بوده است.

بر اساس آمار شرکت فرودگاه ها در پروازهای بین المللی فرودگاه های تحت مالکیت این شرکت نشسست و برخاست 89 درصد، اعزام و پذیرش مسافر 96 و ارسال و پذیرش بار و پست 82 درصد کاهش یافته است.

همچنین طی خرداد ماه امسال پروازهای عبوری نسب به ماه مشابه سال قبل 80 درصد کاهش یافته است. در خرداد امسال تعداد پروازهای عبوری از آسمان ایران 5 هزار و 372 پرواز بود، در حالی خردادماه سال گذشته این تعداد 27 هزار و 513 پرواز بود. البته تعداد پروازهای عبوری ماه گذشه نسبت به اردیبهشت 99 حدود 1000 پرواز افزایش یافته است.

در مجموع طی بهار 99 در مقایسه با بهار 98 پروازهای عبوری از آسمان کشورمان 83 درصد کاهش یافته است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار