تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
نماینده مردم دشتستان در مجلس به وضعیت حاد بیماری کرونا در استان بوشهر اشاره کرد و خطاب به دولت گفت: برای مقابله با بحران این استان با همه امکانات وارد عمل شوید و ضمن تمرکززدایی و دادن اختیارات به مرکز استان جلوی فاجعه پیش رو را بگیرید.

به گزارش آرانیوز، ابراهیم رضایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار کرد: جمهوری اسلامی در مراحل نهایی مواجهه با اردوگاه ظلم به سرکردگی آمریکا است. امید می‌رود که با تداوم رشادت‌های فرزندان انقلاب اسلامی و همرزمان سردار دل‌ها در جبهه مقاومت در آینده نزدیک شاهد تحقق وعده صادق رهبر انقلاب مبنی بر شکست غرب و نابودی صهیونیسم باشیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس علت مشکلات اقتصادی را عدم حاکمیت فرهنگ بسیجی عنوان کرد و عملکرد دولت را در افزایش قیمت دلار و سکه بی تاثیر ندانست و ابراز عقیده کرد: این گرانی‌های لحظه‌ای کشور، معلول نادیده گرفتن شروط ۹ گانه رهبری در برجام، اعتماد به دشمنان و غفلت از ظرفیت‌های عظیم داخلی و جوانان و نخبگان ایرانی است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هیچ ملتی بدون اتکا به خود نتوانسته به پیشرفت‌ برسد. پس لازم است دستگاه دیپلماسی کشور برنامه خود را در خصوص انتخابات آمریکا بر پایه بدبینانه‌ترین سناریو طراحی کند. غرب‌گرایان که برای امضای برجام پایکوبی می‌کردند امروز پاسخگوی خالی‌تر شدن سفره مردم و بیکاری جوانان و حل نشدن مشکلات کشور باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس یازدهم در عین حال با بیان این‌که «ما با آزادی و اینترنت مخالف نیستیم» گفت: ما با مذاکره مخالف نیستیم، با تحقیر ایرانی و خسارت محض مخالفیم. ما با پارتی‌بازی، تبعیض، رشوه، بیکاری و فقر مخالفیم. ما طرفدار انسداد نیستیم، حامی محرمان و مستضعفان هستیم، با آزادی مخالف نیستیم، با بی‌بندوباری و چپاول مخالفیم با وعده‌های پوشالی مخالفیم.

وی با اشاره به برخی وعده‌های داده شده در بحبوحه امضای سند برجام در زمینه قیمت دلار، فروش نفت و بازگشت پول‌های بلوکه شده، رونق اقتصادی و بی نیازی مردم به یارانه گفت: امروز به جای شما و به جای کسانی که با فرار رو به جلو به رهبری نامه سراسر کذب می‌نویسند از مردم مظلومی که در این سال‌ها زندگی‌شان سخت‌تر شد، از جوانانی که نتوانستند ازدواج کنند، از کارگران بیکار شده و جوانان تحصیلکرده که کار پیدا نمی‌کنند و از بازنشستگان و فرهنگیان که فقیر و فقیرتر شدند، عذرخواهی می‌کنم.

وی با اشاره به یکسال پایانی دولت دوازدهم پیشنهاد کرد: به جای فکر مذاکره، بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کار قرار دهید و وقت‌کشی نکنید.

نماینده مردم دشتستان افزود: از مجلس انتظار می‌رود که در اولین گام به مطالبه شفافیت به ملت ایران پاسخی درخور دهد و عزم خود را برای مبارزه با فساد جزم کند و بر حل مشکلات معیشتی و توجه بر حوزه فرهنگ متمرکز شود.

رضایی هم‌چنین با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی استان بوشهر خطاب به هیأت دولت گفت: برای مقابله با بحران کرونا در استان بوشهر با همه امکانات وارد عمل شوید و ضمن تمرکز زدایی و دادن اختیارات برای تصمیم‌گیری درست به مرکز استان جلوی فاجعه پیش رو را بگیرید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار