تازه های خبری :
کد خبر: ۵۴۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
اگربعضی از مجلسیان جدید ازسیاست فقط سیاسی کاری و سیاست بازی بلدند و ازتدبیر مدن و شهر وکشور غافلند بد نیست که وقت بگذارند و یادبگیرند. پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است.

به گزارش آرانیوز، اگر تاریخ. نخوانده اند یا به جریانات چهل وچند سال اخیر هم توجه نکرده اند دیرنشده است بسم الله یک مطالعه و یک سیر فی الارض لازم است. وزارت امور خارجه خاکریز عظیم دفاعی کشور است و نباید هم از بیرون و هم از داخل به توپ بسته شود.
زمانی عده ای خواستند یک وزیر امورخارجه را استیضاح کنند و امام توصیه به عدم انجام چنین امری کردند و اصحاب ثمانیه ای درست شد و......

اینک گویا بعضی از نمایندگان که کار به تعداد و درصد ارایشان ندارم و مثلا نمی خواهم بگویم جمع ارایشان از ارای رئیس جمهور کمتراست یاخیر؟ باجارو جنجال در مجلس و توپ وتشر قصد تحت فشار قرار دادن وزیر امورخارجه را داشتند. خوب اگر می دانند که تصمیم گیریهای مهم مملکت اعم از جنگ و صلح یا مذاکره و عدم مذاکره و....ساز و کار بخصوصی دارد و حداقل تصمیم گیران ان اعضای شورای امنیت کشور به بالا هستند وباز شلوغ بازی می کنند خوب باید به صداقت ان ها شک کرد یا فکر کرد جای دیگری را هدف گرفته اند! واگر به این امرواقف نیستند صرف نظر از صلاحیت ویا عدم صلاحیتشان برای نمایندگی مجلس بد نیست قدری مطالعه کنند تا بزگتر ها مجبور به تذکر و پیغام و....نشوند.

ما در دوره جوانی شاهد درگیری های این چنینی در مجلس حتی در حد برخورد فیزیکی ویا مثلا فاتحه خوانی برای یک دیگر و...بودیم ولی همه رابه حساب نوپا بودن انقلاب گذاشتیم ولی اینک پس ازگذشت بیش از چهل سال ادعای نوپا بودن و....پذیرفته نیست. نماینده عزیز کرونا ونگرانیها و محدودیت هایی که ایجاد کرده اعصاب مردم را آسیب پذیر کرده است.
اتش بازی غریبه ها و عوامل داخلی انها در داخل کشور و در کشورهای همسایه ما زنگ خطر و هشداری است که ضرورت انسجام ملی را نشان می دهد.
تورم و افزتیش هزینه زندگی. مردمی را که کمتراز 10 درصد درامد شما حقوق ماهیانه دارند مستاصل کرده است.
دوره شعار گذشته و زمان تدبیر و طمانینه است.
ممکن است عده قلیلی برایتان کف بزنند ولی عده کثیری اینگونه حرکات را تقبیح می کنند. لطفا با ارامش و منطق یک سال اینده را سپری بفرمایید.نگرانم که همه چیز را بر باد دهید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار