تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: درصورتی که سال تحصیلی آینده به صورت مجازی برگزار شود احتمال کاهش شهریه مدارس غیر دولتی وجود دارد.

آرانیوز-بجنورد-عباس سعیدی اظهار کرد: آموزش و پرورش برای دانش آموزانی که از سخت افزار به منظور استفاده از شبکه شاد برخوردار نیستند مکاتبات زیادی در سطح استان و ملی انجام داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی ادامه داد: سعی می‌کنیم با کمک دولت و خیرین سخت افزارهایی برای استفاده این دانش آموزان تهیه و در اختیارشان قرار دهیم.

وی افزود: با این حال اگر نتوانیم این موارد را تأمین کنیم موظف هستیم به صورت بسته‌های آموزشی، محتواهای درسی را در درب منازل ارائه دهیم لذا سعی می‌کنیم هر طور شده اجازه عقب افتادن دانش آموزان از تحصیل را ندهیم.

سعیدی با اشاره به مشخص نبودن وضعیت کرونا در سال تحصیلی آینده گفت: به نسبت شرایط و با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا تصمیماتی اتخاذ می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در خصوص شهریه مدارس غیر دولتی در سال تحصیلی آینده بیان کرد: اگر بنا باشد دانش آموزان به صورت غیر حضوری در کلاس حاضر شوند، قطعاً مواردی همچون کلاس‌های فوق برنامه و برخی هزینه‌های دیگر وجود ندارد که باعث می‌شود شهریه مدارس غیر دولتی کاهش یابد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

دون پاشی بهارستان نشینان برای جام جم/ تزریق بودجه به رسانه ی ملی که درآمد حدود نیم ترلیونی از تبلیغات سالانه دارند!/چراغ سبز کمیسیون تلفیق به رسانه ملی/آقای الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق و زارع سخنگویی کمیسیون و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق جوابگو افکار عمومی باشند/چراغ خاموش نمایندگان مجلس یازدهم در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و نماینده نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا وسیما/اعضای کمیسیون تلفیق طبق مصوبه ای ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به سازمان صدا وسیما اختصاص دادند/خوش رقصی مجلس یازدهم برای جام‌جم نمایندگان در جلسه غیر علنی به صدا و سیما پول تزریق کردند و مدیریت فضای مجازی را به صدا و سیما سپردند/نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری مجلس از مصوبه کمیسیون تلفیق جهت اعطای اختیار مدیریت فضای مجازی به صدا و سیماخبرداد/قابل توجه اعضای مجمع نمایندگان استانهای هرمزگان ،بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان ، ایلام ، لرستان و فارس استان شما در ردیف چند بودجه ۱۴۰۰ قرار دارد/خبرنگاران آرانیوز در حال رصد با برخی نمایندگان مجلس یازدهم هستند