کد خبر: ۵۳۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز :
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز به کمبود تخت‌های بیمارستانی در استان نسبت به سایر استان‌ها اشاره کرد و گفت: سرانه تخت در استان یک و هفت صدم درصد است.

آرانیوز-کرج-دکتر حسین کریم در دیدار با سردار یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز، ضمن تقدیر از همراهی و همیاری سپاه و بسیج به ویژه در طرح محله محور مقابله با کرونا اظهار کرد: ارتقای سلامت و حفظ آن در استان و خدمت به مردم یکی از اهداف مشترک دانشگاه با سپاه امام حسن مجتبی (ع) است که این هدف مشترک در مقابله با کرونا به خوبی نمایان شد.

وی افزود: ما با خدمت شایسته ای که به مردم ارائه می‌دهیم باعث می‌شویم رضایت خاطر در مردم و پایبندی و اعتماد آنان به نظام و مسئولان قوت بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز به ظرفیت‌های بالای دانشگاه و سپاه در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: همکاری‌های مشترک زیادی در بخش‌های علمی، توسعه بهداشت و درمان می‌توان انجام داد.

دکتر کریم همکاری سپاه با دانشگاه در مقابله با کرونا را یکی از همکاری‌های مشترک بی نظیر و مؤثر دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های گسترده‌تر از قبل فاز دوم مقابله با کرونا نیز در استان بدون بحران و با کمترین آسیب سپری شود.

وی همچنین به کمبود تخت‌های بیمارستانی در استان نسبت به سایر استان‌های دیگر اشاره کرد و افزود: سرانه تخت در استان یک و هفت صدم درصد است که این سرانه نسبت به استان‌های دیگر و یا کشورهای دیگر بسیار کمتر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز بر اهمیت و ضرورت ساخت بیمارستان سپاه پاسداران امام حسن مجتبی (ع) تاکید کرد و افزود: ساخت این بیمارستان کمک بسزایی در توسعه تخت‌های بیمارستانی و موارد بحرانی مانند کرونا خواهد داشت و برای زیر ساخت‌های درمانی استان ارزشمند خواهد بود.

دکتر کریم افزود: کرونا در استان البرز به ویژه برای سیستم بهداشت و درمان تهدید جدی بود که خوشبختانه توانستیم فرصت‌های زیادی را در بخش‌های علمی، تجهیزاتی و زیر ساختی ایجاد کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد موج دوم مقابله با کرونا نیز با همراهی و کمک مردم و سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها در استان با کمترین آسیب و بحران سپری شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار