تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
در خطبه‌های نماز جمعه تبریز عنوان شد؛
امام جمعه تبریز با انتقاد از وضعیت مزار مفاخر تبریز گفت: مزار مرحوم آیت الله شهیدی در شان ایشان نیست و اداره اوقاف باید آرامگاهی در شأن و منزلت این بزرگوار بسازد.

آرانیوز-تبریز-حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم امروز در خطبه‌های نماز جمعه تبریز اظهار داشت: لازمه رفع محدودیت در جامعه عدالت می‌باشد.

وی افزود: اگر رونق اقتصادی در جامعه باشد ولی عدل اجتماعی نباشد محرومیت از جامعه رفع نمی‌شود و وضعیت روز به روز بد تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: اگر عدل اجتماعی همراه با پیشرفت اقتصادی باشد معلوم است که روز به روز پیشرفت می‌کنیم و تمام برنامه ریزها و قانون گذارها باید به این مورد توجه کنند.

آل هاشم افزود: از اهداف مأمون از دعوت امام رضا (ع) به خراسان تبدیل مبارزات تبدیل مبارزه حاد شیعه به عرصه آرام و بی خطر، کنترل فعالیت‌های امام هشتم، ایجاد فاصله امام با مردم و کسب وجهه و حیثیت معنوی برای خود مامون بود.

امام جمعه تبریز ادامه داد: امام رضا (ع) با هوشمندی شرطی قرار دادند و این باعث شد با وجود امام رضا (ع) مخالفان حکومت دلگرم شدند.

وی با انتقاد از وضعیت مزار مفاخر تبریز اظهار کرد: مزار مرحوم آیت الله شهیدی در شأن ایشان نیست و اداره اوقاف باید آرامگاهی در شأن و منزلت این بزرگوار بسازد.

آل هاشم ابراز کرد: اصلاً شایسته نیست مزار باقرخان، حاج رضا طوبی، آیت الله شهیدی و نخجوانی‌ها به این شکل بماند.

وی گفت: روز قلم را به تمام نویسندگان و کسانی که دست به قلم دارند تبریک می گویم و وظیفه اداره ارشاد این است که از قلم به دستان حمایت کند.

وی افزود: دیروز کتاب "قهرمانان جاوید سرزمین من" را توسط خواهر و برادر ۱۸ ساله به من آوردند که کتاب خیلی جالبی بود و گفتند می‌خواهیم چاپ شود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه شهرداری به مشکلات کارگران مخصوصاً کارگران اتوبوس رانی رسیدگی کند گفت: اینکه نمی‌شود بگویند کارگران خودشان مشکل را با شرکت خصوصی حل کنند، شهرداری به مشکلات کارگران رسیدگی کند تا کارگران خدوم بتوانند خدمت کنند.

آل هاشم ابراز کرد: چرا در مبارزه با فساد باید قاطعیت داشته باشیم؟ در صورت قاطعیت با مبارزه با فساد فقط اثر اقتصادی ندارد بلکه اثر فرهنگی و اجتماعی دارد و حمایت از انقلاب را افزایش می‌دهد و امید به کسب و کار درست را رواج می‌دهد و ارزش‌های دینی را که حاکمیت را تقویت می‌کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: دست اندرکاران مبارزه با فساد عطر عدالت در جامعه را رواج می‌دهند. چرا باید دست مفسدان اقتصادی قطع شود اگرجلوی آنها گرفته نشود ریشه پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه ویروس فساد خطرناک‌تر از ویروس کرونا است یادآور شد: اعتماد مردم امروز مهم‌ترین سرمایه نظام است.

آل هاشم گفت: حضرت آقا فرمودند کاش افرادی بتوانند مانند شهید آوینی جهاد عظیم مقابله با کرونا را روایت کنند و برای اینکه ذهن مردم متوجه این قضایا شود کار رسانه‌ای به معنای هنر لازم است و مردم اعتماد خود را نسبت به نظام را پیدا می‌کنند و موضوع کنونی کشور حل مشکلات معیشتی و فرهنگی مردم است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار