تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
رئیس‌کل دادگستری لرستان مطرح کرد:
رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت: مسئله ساماندهی کودکان کار چندین سال است که در جلسات مطرح می‌شود، با این وجود باید اقدامات جدی و موثرتری در این رابطه صورت پذیرد.

آرانیوز-خرم آباد-محمد رزم امروز سه شنبه در دیدار با مدیر کل و معاونین بهزیستی، ضمن گرامی‌داشت هفته قوه‌قضاییه، اظهار کرد: مردم از مراجعه به مراجع قضائی هراسی نداشته باشند، چرا که حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندان و به عبارتی مردم داری و مردم مداری از اولویت‌های مهم مجموعه دادگستری استان است.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی از سیاست‌های راهبردی دستگاه قضائی استان است، ضمن اینکه حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری مشروع برای کاهش و مهار نرخ بیکاری از دیگر اهداف این نهاد است.

رئیس کل دادگستری لرستان با تاکید بر ورود و تقویت جدی بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال برای جوانان استان، بیان داشت: ۳۰ کمیته راهبردی در دادگستری استان از جمله کمیته رسیدگی به پرونده‌های معوقه و مسن بمنظور تحقق اهداف مجموعه قضائی تشکیل شده است.

رزم با اشاره به ارتباط دادگستری استان با بهزیستی تصریح کرد: این همکاری و تعامل بیشتر در زمینه پیشگیری از وقوع جرم است، همچنان‌که تاکنون اقدامات و جلسات بسیاری توسط معاونین این دو مجموعه در جهت پیشگیری و کاهش وقوع جرم برگزار شده است.

وی، طلاق را یک آسیب اجتماعی خواند و بر تقویت مشاوره قبل از طلاق تاکید و خاطرنشان کرد: انجام مشاوره‌های قبل و حین ازدواج نیز توسط بهزیستی می‌تواند در کاهش آمار طلاق مؤثر واقع شود.

رئیس کل دادگستری لرستان بر ساماندهی کودکان کار در استان تاکید کرد و گفت: این موضوع چندین سال است که در جلسات مطرح می‌شود، با این وجود بایستی اقدامات جدی و موثرتری صورت پذیرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آزمونی بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/شمارش معکوس برای ریاست دیوان محاسبات کشور/هفته آینده روزهای سرنوشت ساز و امتحانی بزرگ و حساس در انتظار بهارستان نشینان، برای میدان ونک خیابان برزیل، دیوان محاسبات کل کشور رقم می خورد/بر اساس تبصره ٢ماده١۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید٢٠ سال سابقه کار داشته باشد/یاران احمدی‌نژاد، لطف الله فروزند و مهرداد بذرپاش با این آیین نامه حذف می شوند/فرش قرمز پارلمان برای ۴ گزینه برای ریاست دیوان و ۴ گزینه برای دادستان دیوان محاسبات کل کشور در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح هستند/نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس گفت:گزینه ریاست و دادستانی دیوان محاسبات روی میز کمیسیون برنامه و بودجه پارلمان/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات چه کسی خواهد بود؟/هر رآی نمایندگان مهری بر تایید یا رد فساد ستیزی پارلمان/٢٠سال سابقه کار یکی ار شروط انتخاب رئیس دیوان محاسبات خواهد بود/ عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور و شجاعی دادستان دیوان با ساختمان دیوان محاسبات کل کشور خداحافظی می کنند؟/مارتن بزرگ برای دیوان محاسبات کل کشور/رایزنی‌ها در راهروهای پارلمان ادامه دارد/خبرنگاران آرانیوز تا انتخاب رئیس دیوان محاسبات تمامی گزینه و رایزنی ها به صورت مخصوص رصد می کنند تا به افکار عمومی اطلاع رسانی کنیم/گزینه‌های دیوان محاسبات کل کشور شنبه صبح ٢٨ تیرماه روی پیشخوان آرانیوز منتشر می شود