تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از کشف یک محموله بزرگ سیگار قاچاق در بازار یاسوج خبر داد.

آرانیوز-یاسوج-براتعلی صالحی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: روز گذشته خبری مبنی بر اینکه فردی در انبار مغازه‌ای واقع در مرکز شهر یاسوج مقدار فراوانی سیگارهای قاچاق دپو و مشغول به خرید و فروش کالای قاچاق است، دریافت شد.

وی ابراز داشت؛ در همین راستا تیمی از شعبه قاچاق کالا و ارز و قاضی تعزیرات حکومتی و مأمورین پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مأمورین یگان امداد نیروی انتظامی به نشانی اعلامی اعزام شدند.

صالحی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی، تیم عملیات این پایگاه برای دستگیری متهم و بازرسی از محل دپوی محموله قاچاق به نشانی اعزام شدند و در یک عملیات پلیسی متهم را در مغازه اش دستگیر کردند.

مدیرکل تعزیرات استان گفت: در بازرسی از انبار مقادیر فراوانی سیگار قاچاق که فاقد و مجوزهای گمرکی بود کشف گردید.

وی با بیان اینکه پرونده‌ای در این راستا تشکیل و به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارسال شد، اظهار کرد: با هر واحد صنفی که کالای قاچاق را خریداری کرده و به بازار عرضه کند مطابق چارچوب قانون برخورد می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!