تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: تحقیقات مفصلی در این جهت انجام داده‌ایم و به زودی پس از پایان تحقیقات، پرونده به دادگاه ارجاع داده می‌شود.

آرانیوز-بجنورد-حجت الاسلام شکرالله بهرامی اظهار کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح برنامه اصلی خود را بر روی پیشگیری از وقوع جرم قرار داده است.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور ادامه داد: در صورت وقوع جرم پس از رسیدگی به جرم سعی می‌کنیم فرد را دوباره در نیروهای مسلح به کار گیری کنیم زیرا هدف ما حذف فرد نیست.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده هواپیمای اوکراینی بیان کرد: تحقیقات مفصلی در این جهت انجام داده‌ایم و به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

بهرامی تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی دیه افراد را پرداخت خواهد کرد هرچند هیچ چیز جای داغ افراد را نخواهد گرفت اما به زودی پس از پایان تحقیقات پرونده به دادگاه ارجاع داده می‌شود.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور در خصوص حادثه ناوچه کنارک نیز گفت: ستاد کل نیروهای مسلح تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کرده و پس از پایان رسیدگی موضوع اطلاع رسانی می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!