تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
سومین نمایشگاه انفرادی نقاشی های علی رحیمی، جمعه 16 خرداد در گالری انتظامی تهران افتتاح می شود و تا چهارشنبه 20 خرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش آرانیوز، علی رحیمی نقاش، انیماتور و مجسمه ساز است که از سال 1379 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و پیش از این، دو نمایشگاه انفرادی را تجربه کرده است او در تابستان سال 89  آثارش را در نگارخانه نامی خانه هنرمندان به نمایش گذاشت و دومین نمایشگاه انفرادی خود را سال 98 در گالری دانشگاه هنر برپا ساخت.

حضور در بینال های مختلف و داوری برخی از جشنواره های داخلی از دیگر فعالیتهای وی به حساب می آید.

در بخشی از بیانیه این نمایشگاه  با عنوان «در امتداد تاریکی» که به قلم علی رحیمی نوشته شده، آمده است:

زیر پا گذاشتن اصول زیباشناسی و ترکیب بندی لزوما چیزی به ارزش یک اثر هنری اضافه نمی کند. هر وقت از شلوغی و پیچیدگی های دنیای سه بعدی و برنامه نویسی خسته می شوم بازگشتی به نقاشی سیاه قلم با مداد می کنم، مانند فردی که از شلوغی و ازدحام شهر خسته شده و به عمق طبیعت بکر و وحشی فرار می کند. تاریکی و سیاهی جذاب تر‌ و راز آلوده تر از نور و روشنایی است و اسرار ناگفتنی و هیجان انگیز بیشتری در دل خود دارد. مثل یک سیاهچاله که هیچ کس از درون آن آگاه نیست.

در این نمایشگاه 30  نقاشی از او در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

افتتاحیه: جمعه 16 خرداد، ساعت 17 الی 20

بازدید: 16 الی 20 خرداد، ساعت 17 الی 20

نشانی: تهران، خیابان شریعتی ، بالاتر از مطهری، روبروی فرشگاه اتکا ، پلاک 608 ، طبقه 2 ، گالری انتظامی

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!