تازه های خبری :
کد خبر: ۵۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
معاون کمیته امداد خبر داد
معاون کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی گفت: طی سال گذشته دو هزار و ۵۵۰ متر مربع فرش به مبلغ سه میلیارد تومان توسط مددجویان این نهاد بافته شده است.

آرانیوز-بیرجند-سید رضا حسینی بیان کرد: طی سال گذشته دو هزار و ۵۵۰ متر مربع فرش توسط مددجویان کمیته امداد استان بافته شده است.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این فرش‌ها بیش از سه میلیارد تومان بوده که عاید مددجویان شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: در سال گذشته ۴۵۲ خانوار خودکفا و از چرخه حمایتی کمیته امداد استان خارج شده‌اند.

حسینی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال بیان کرد: چهار هزار و ۱۱۵ طرح اشتغالزایی و ۳۳۷ طرح کاریابی طی سال گذشته در استان اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح‌ها ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است، گفت: همچنین این طرح‌ها چهار هزار و ۹۲۴ فرصت شغلی ایجاد کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: در این مدت سه هزار و ۴۸۹ نفر آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد هزار و ۳۶۷ نفر آموزش‌های مقدماتی، هزار و ۲۳۴ نفر آموزش‌های مهارتی و ۸۸۴ نفر هم آموزش‌های پایدارسازی و توسعه را فراگرفته‌اند.

حسینی بیان کرد: در دو ماه نخست سال جاری هم ۱۳۳ متر مربع فرش به مبلغ دو میلیارد ریال توسط مددجویان بافته شده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

تا ساعاتی دیگر اولین دیدار نمایندگان مجلس یازدهم یا رهبر معظم انقلاب به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود/آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی/دستور کار جلسات علنی مجلس در این هفته جاری/انتخاب رئیس کمیسیون اصل ۹۰/گزارش کمسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران دولت هند ،اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات‌های بر درآمد انضمام پروتکل الحاقی/اعاده شده از شورای نگهبان/تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات و فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال در اجرای ماده (۴۰)آیین نامه داخلی مجلس/انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به عنوان ناظر در شورای مرکزی زکات در اجرای بند (ذ) ماده (۱) قانون زکات مصوب ۸/ ۸/ ۹٠/این هفته ۷ وزیر در کمیسیونهای آموزش/اجتماعی/ اقتصادی /امنیت ملی/امور داخلی کشور وشوراها/ انرژی/ بهداشت و درمان و پزشکی کشور/ صنایع ومعادن/ عمران/ فرهنگی/کشاورزی منابع طبیعی و محیط زیست/ و انتخاب اعضای کمیته های فرعی کمیسیون/گزارش وزارت نفت در خصوص عمکلرد در کمیسیون انرژی و انتخاب عضو ناظر در شورای عالی انرژی و برنامه آینده وزارت نفت با اعضای کمیسیون انرژی مجلس/گزارش مرکز پروژهش های مجلس در خصوص بخش نفت و گاز کشور در دستور کمیسیون انرژی مجلس سه شنبه این هفته/میرسلیم از نامزدی ریاست کمیسیون اصل نود مجلس انصراف داد(امروز)