تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
رئیس فرودگاه رامسر گفت: با بهره برداری از باند جدید فرودگاه زمینه برقراری پرواز به مقصدهای مختلف و امکان فرود هواپیماهای ایرباس ۳۲۰ فراهم شده است.

آرانیوز-رامسر-ارشاد حاتمی با اشاره به افتتاح باند جدید فرودگاه رامسر اظهار داشت: طول باند فرودگاه دو هزار و ۷۰۰ متر بوده که دو هزار و ۴۰۰ متر با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان آماده سازی و به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: در یک سال گذشته موانع و ارتفاعات غیر مجاز و مشکل سازی در فرودگاه رامسر وجود داشت که مرتفع شد تا زمینه نشست و برخاست هواپیماها تا رده ایرباس ۳۲۰ فراهم شود.

وی افزود: با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر، زمینه‌های افزایش پروازها به مقصدهای مختلف توسط شرکت‌های هواپیمایی با انواع تایپ‌های هواپیما میسر می‌شود تا با خدمت رسانی به مردم در ارتقای صنعت گردشگری کوشا باشیم.

رئیس فرودگاه رامسر با بیان اینکه در هشت ماه اخیر تکمیل باند و نصب سامانه‌های روشنایی باند جدید عملیاتی شد، تصریح کرد: در انتهای باند نصب سیستم‌های روشنایی و کارهای سی ویل ورک و آماده سازی سطوح اطراف تاکسی وی و اپرون فرودگاه انجام شد.

ارشاد حاتمی گفت: طرح توسعه ترمینال پس از تصویب طرح جامع به ۱۵۰۰ متر مربع توسعه پیدا خواهد کرد و مقاصد پروازی به شهرهای اهواز مشهد شیراز کیش ارتقا پیدا خواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر پرواز به تهران، اصفهان و مشهد در فرودگاه رامسر برقرار است و در یک ماه آینده با افزایش پروازها و تنوع مسیرهای پروازی در فرودگاه رامسر سبب توسعه گردشگری و رفاه حال مردم خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرح جامع فرودگاه رامسر مراحل نهایی را طی کرده و به زودی اعلام می‌شود و طرح‌های توسعه در حوزه افزایش استند های مورد نیاز برای پارک هواپیما، توسعه ترمینال و عواملی که باعث ارتقای کمی و کیفی خدمات فرودگاه می‌شود، عملیاتی خواهد شد.

وی درباره ایجاد مرز هوایی و برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر با اشاره به اینکه زمینه‌های دسترسی اخذ مجوز مرز هوایی در حال فراهم شدن است، گفت: طرح ایجاد مرز هوایی آماده و تدوین شده و با صدور مجوز، پروازهای خارجی برقرار خواهد شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

تا ساعاتی دیگر اولین دیدار نمایندگان مجلس یازدهم یا رهبر معظم انقلاب به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود/آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی/دستور کار جلسات علنی مجلس در این هفته جاری/انتخاب رئیس کمیسیون اصل ۹۰/گزارش کمسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران دولت هند ،اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات‌های بر درآمد انضمام پروتکل الحاقی/اعاده شده از شورای نگهبان/تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات و فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال در اجرای ماده (۴۰)آیین نامه داخلی مجلس/انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به عنوان ناظر در شورای مرکزی زکات در اجرای بند (ذ) ماده (۱) قانون زکات مصوب ۸/ ۸/ ۹٠/این هفته ۷ وزیر در کمیسیونهای آموزش/اجتماعی/ اقتصادی /امنیت ملی/امور داخلی کشور وشوراها/ انرژی/ بهداشت و درمان و پزشکی کشور/ صنایع ومعادن/ عمران/ فرهنگی/کشاورزی منابع طبیعی و محیط زیست/ و انتخاب اعضای کمیته های فرعی کمیسیون/گزارش وزارت نفت در خصوص عمکلرد در کمیسیون انرژی و انتخاب عضو ناظر در شورای عالی انرژی و برنامه آینده وزارت نفت با اعضای کمیسیون انرژی مجلس/گزارش مرکز پروژهش های مجلس در خصوص بخش نفت و گاز کشور در دستور کمیسیون انرژی مجلس سه شنبه این هفته/میرسلیم از نامزدی ریاست کمیسیون اصل نود مجلس انصراف داد(امروز)