تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
معاون استاندار خراسان جنوبی:
معاون استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ۷۰ درصد وسعت استان در معرض آسیب سوانح و بلایای طبیعی قرار دارد، گفت: نیروهای هلال احمر در تمام صحنه‌ها و حوادث خط مقدم هستند.

آرانیوز-بیرجند-ناصر خوش خبر در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: تغییر در سازمان‌ها جز مؤلفه‌های اجتناب ناپذیر بوده که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تغییر پست‌های سازمانی باعث پویایی، تزریق انرژی جدید و برنامه‌های نو برای رسیدن به اهداف سازمان می‌شود، گفت: تلاش، پویایی، از خودگذشتگی از جمله ویژگی‌های یک مدیر لایق بوده که در مدیران استانی به خوبی دیده می‌شود.

خوش خبر با اشاره به وظایف متعدد جمعیت هلال احمر بیان کرد: جمعیت جوان هلال احمر بدون هیچ چشم داشتی با اهداف بشردوستانی در صحنه‌های حوادث حاضر می‌شوند که این امر برگرفته از فرهنگ متعالی اسلام ناب محمدی است.

وی با تاکید بر اینکه روحیه داوطلبانه بودن اعضای جمعیت هلال احمر باید حفظ شود، اگر این روحیه گرفته شود نمی‌توانیم ارتباطی منطقی با بدنه اجتماعی داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: شکل گیری اعتماد باعث افزایش سرمایه جمعیت هلال احمر می‌شود که می‌طلبد مورد توجه ویژه قرار گیرد.

خوش خبر خواستار توجه ویژه نسبت به پیگیری خواسته‌های مردمی شد و افزود: رفع مشکلات استانی نیازمند رضایت و جلب اعتماد مردم است.

وی با بیان اینکه ۷۰ درصد استان در معرض آسیب سوانح و بلایای طبیعی قرار دارد، گفت: نیروهای هلال احمر در تمام صحنه‌ها و حوادث خط مقدم هستند که این روحیه همواره باید حفظ شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!