تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
مدیر اشتغال اداره کار و رفاه اجتماعی ایلام خبر داد
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از ثبت نام ۴۴۷ کارگاه آسیب دیده از کرونا در ایلام برای دریافت تسهیلات خبر داد.

آرانیوز-ایلام-احمد خان محمدیان اظهار کرد: شیوه نامه پرداخت تسهیلات به بانک ها روز سه شنبه ارسال شده است.

وی گفت: این تسهیلات حمایتی کرونا برای ۱۳ رسته شغلی که بیشترین آسیب از شیوع ویروس کرونا را متحمل شده و دارای لیست بیمه در قالب کارفرمایی یا خویش فرمایی هستند، درنظر گرفته شده است.

خانمحمدیان تصریح کرد: یک رسته دیگر (کشاورزی) برای دریافت این تسهیلات با تصویب ستاد کرونا اضافه شد و مرغداران و کارگاه‌های فعال در این رشته که کد کارگاهی داشته باشند می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

وی ادامه داد: محدودیت زمانی برای ثبت نام کارفرمایانی که پیامک دریافت کردند وجود ندارد و بازپرداخت این تسهیلات دو سال است که سه ماه پس از واریز (مهرماه) شروع می‌شود.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون ۴۴۷ کارگاه واجد شرایط برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کرده اند.

خانمحمدیان گفت: پرداخت این تسهیلات به صورت دو مرحله‌ای بوده که در مرحله اول ۵۰ درصد تسهیلات متعلق به صاحبان کسب‌وکار پرداخت و مابقی یک ماه بعد از آن و پس از تأیید دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در سامانه کارا به ازای هر شاغل دارای پرونده بیمه تأمین اجتماعی انجام می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!