تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
فرمانده سپاه استان البرز از برگزاری مرحله سوم رزمایش مواسات در استان خبر داد.

آرانیوز-کرج-سردار یوسف مولایی در جریان برگزاری مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه که در شهرک صنعتی ماهدشت استان البرز برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در این مرحله ۴۷ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی تهیه شده که به دست مستمندان می‌رسد.

وی در ادامه گفت: در مرحله اول این رزمایش حدود ۵۰ هزار و ۲۰۰ بسته و در مرحله دوم نیز بالغ بر ۵۲ هزار و ۵۰۰ هزار بسته از این کمک‌های مردمی و خیرخواهانه میان تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه استان البرز تاکید کرد: در مجموع حدود ۱۵۰ هزار بسته کمک معیشتی در ماه مبارک رمضان امسال و در سه مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه برای توزیع میان اقشار آسیب دیده تهیه شد.

سردار مولایی با بیان اینکه تمامی نهادها، سازمان‌ها، خیرین و گروه‌های جهادی، هیئت‌های مذهبی، مساجد، کانون‌های بسیج، حوزه‌های علمیه و یا گروه‌های جهادی همگی کمک کرده اند تا این بسته‌های کمک معیشتی تهیه شود، افزود: به طور متوسط ارزش هر کدام از این بسته‌ها میان ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر بوده و مشتمل بر اقلام ضروری خانوارها است.

وی گفت: حسن برگزاری این رزمایش‌ها در این است که ملت عزیزمان بار دیگر جوهره وجودی خود که برگرفته از آموزه‌های علوی، فاطمی و همچنین حسنی و حسینی (ع) است را به دنیا نشان می‌دهند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!