تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۹۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل خواستار شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ظرفیت های گردشگری سرعین با همکاری فعالان رسانه ای برندسازی شود.

آرانیوز-سرعین-نادر فلاحی در نشست با فعالان رسانه و مدیران شبکه‌های اجتماعی سرعین اظهار کرد: سرعین به عنوان نگین گردشگری استان اردبیل ظرفیت‌هایی بسیار بالایی در حوزه جذب گردشگر داشته و می‌تواند زمینه‌ساز توسعه استان اردبیل شود.

وی سرعین را برند گردشگری شمال غرب کشور دانست و افزود: توسعه و رونق هر چه بیشتر صنعت گردشگری در سرعین نیازمند معرفی هر چه بیشتر این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها در فضای مجازی و به ویژه شبکه‌های اجتماعی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل تصریح کرد: انتظار می‌رود با تولید محتوا و اخبار به شکلی مناسب و کیفی در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری موجود در سرعین زمینه جذب و جلب گردشگران به این شهرستان به منظور بازگشت رونق به بخش گردشگری سرعین فراهم آید.

فلاحی بیان کرد: ظرفیت‌های منحصر به‌فرد این شهرستان اعم از آب درمانی‌های متعدد، واحدهای اقامتی استاندارد، وجود پیست‌های اسکی، طبیعت بکر، آب و هوای مناسب منطقه، فرهنگ غنی مردم سرعین نیازمند معرفی در فضای مجازی با هدف جذب گردشگران استان‌ها و شهرهای مختلف کشور به این شهرستان است.

وی با تاکید بر برند سازی قابلیت‌های موجود منحصر به‌فرد سرعین که سایر مناطق از آن محرومند، اظهار کرد: آماده همکاری همه‌جانبه با فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی سرعین در راستای معرفی مناسب ظرفیت‌های سرعین و برند سازی این ظرفیت‌ها هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر ارائه راهکارهای کاربردی در راستای تقویت گردشگری در منطقه گفت: در این زمینه انتظار می‌رود شهرداری، شورای شهر، فرمانداری و نهادهای دیگر همکاری لازم را داشته باشند.

فلاحی حمایت از سرمایه‌گذاران را لازمه ایجاد جهش تولید دانست و تصریح کرد: بخش گردشگری سرعین برای رونق و توسعه نیازمند سرمایه‌گذاری است که فعالان رسانه‌ای با اعتمادسازی و انتشار محتوای امیدوارکننده نقش مهمی در این زمینه دارند

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!