تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی:
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی از مشارکت ۷۵ گروه جهادی در اجرای ۱۴۰پروژه مرتبط با آب کشاورزی در سال 99 خبرداد.

آرانیوز-اراک-امید محترمی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در سال ۹۹ برای خدمت‌رسانی به مردم نواحی روستایی استان مرکزی پروژه‌هایی را در دست اقدام دارد.

وی ادامه داد: با مشارکت ۷۵ گروه جهادی ۱۴۰ پروژه آب کشاورزی به ارزش بیش از ۱۹ میلیارد تومان در سال‌جاری در مناطق محروم روستایی استان اجرایی می‌شود.

محترمی گفت: این پروژه‌ها شامل لایروبی قنوات، کول‌گذاری قنوات، کانال‌کشی مسیرهای آب کشاورزی، لوله‌گذاری مسیرهای انتقال آب، ساخت استخرهای ذخیره آب، پل بین مزارع و جاده‌های کشاورزی است.

به گفته مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی، این پروژه‌ها با همکاری قرارگاه سازندگی، محرومیت‌زدایی سپاه و مشارکت اهالی روستاها اجرایی می‌شوند.

وی عنوان کرد: اجرای این پروژه‌ها ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و استفاده بهینه از منابع آب را به‌دنبال دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!