کد خبر: ۵۲۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل:
مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: فتح خرمشهر تمام دنیا را به خود متوجه کرد و دیدند که دشمن چگونه در برابر نیروی معنوی و خلوص رزمندگان دفاع مقدس به زانو در آمد.

آرانیوز- اردبیل-علی واحد سالروز عملیات بیت‌المقدس را صحنه نمایش آمادگی و هوشیاری ملت دانست و عنوان کرد: سوم خرداد سالروز عملیات بیت‌المقدس به عنوان روز ملی مقاومت و ایثار و سرافرازی برای مردم ایران و همچنین خرمشهر نیز به عنوان نماد استقامت و جوانمردی این ملت برای جهانیان شناخته شده است.

وی فتح خرمشهر را سرمنشاء عزت و سرافرازی برای ملت ایران دانسته و گفت: فتح خرمشهر تمام دنیا را به خود متوجه کرد و دیدند که دشمن تا بنِ دندان مسلح چگونه در برابر نیروی معنوی و خلوص رزمندگان دفاع مقدس به زانو در آمد و در هم شکست، از این رو این فتح‌الفتوح را منشأ بالندگی و هوشیاری مردم ایران در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های جبهه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی می‌دانیم و بر خود وظیفه می‌دانیم تا این روز بزرگ و یاد شهدا و رزمندگان و مخصوصاً امام شهدا را گرامی داشته و برای حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نهایت تلاشمان را انجام دهیم.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل به زحمات و جان‌فشانی‌های رزمندگان شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس اشاره و اظهار کرد: عملیات ظفرمند بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر از نقاط عطف و مهم دوران دفاع مقدس بوده که می‌توان آن را نمونه‌ای بی نظیر در دنیا به عنوان نماد اتحاد ملی و مذهبی و پیروی از ولایت فقیه و در نهایت پیروزی حق بر باطل بیان کرد.

واحد، فتح خرمشهر به دست رزمندگان اسلام را دستاوردی بی نظیر و بزرگ بیان کرد و افزود: سالروز پیروزی عملیات بیت‌المقدس و فتح و آزادسازی خرمشهر نماد غیرت و شجاعت رزمندگان و شهدای ما است و نمونه بارزی بر پیروزی حق علیه باطل به شمار می‌رود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سوم خرداد یادآور و تداعی کننده رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام، استقامت و پایداری ملت ایران و میدان داری فرماندهان مخلص و شجاع با رهبری ولی فقیه زمان امام خمینی (ره) بوده و امروز اگر توانسته ایم از تمامی بحران‌ها مخصوصاً در مقابله با ویروس کرونا خوب عمل کنیم از اثرات و آموزه‌های رزمندگان و شهدای بزرگ در بحث همدلی و مواسات و ایثار و جهاد بوده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها