تازه های خبری :
کد خبر: ۵۲۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
مدیرکل میراث فرهنگی استان عنوان کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: نصب هرگونه چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های استان همدان توسط مردم و مسافران ممنوع است.

آرانیوز-همدان-علی مالمیر با بیان اینکه با نظر استاندار همدان تمامی موزه‌های استان همدان از روز شنبه سوم خرداد فعالیت‌های خود را از سر خواهند گرفت، افزود: به منظور حفظ سلامتی مردم موزه‌ها و اماکن گردشگری استان همدان موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شده و در این راستا با مراکزی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

وی از آغاز فعالیت غار علی‌صدر و دهکده گنج‌نامه به عنوان دو مرکز مهم گردشگری استان همدان خبر داد و اظهار کرد: پروتکل‌های بهداشتی ویژه‌ای برای فعالیت این دو مجموعه در نظر گرفته شده که باید با دقت اجرا شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان تاکید کرد: در حال حاضر تبلیغاتی برای حضور مسافران به همدان انجام نخواهد شد اما تمام اماکن گردشگری استان همدان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مسافران خدمات ارائه خواهند داد.

مالمیر گفت: تمامی هتل‌ها و اماکن رسمی دارای مجوز از ابتدای خرداد ماه میزبان مسافران خواهند بود و با خانه‌مسافرهای غیرمجاز و کارتن به‌دست‌ها برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: به منظور حفظ سلامت مردم نصب هرگونه چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های استان همدان توسط مسافران و مردم ممنوع است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان در پایان از آمادگی این اداره کل برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی در زمینه خدمات ارائه شده در بخش‌های مختلف گردشگری خبر داد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار