تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
اکبر محمودی  با تقدیر از متولیان سلامت اظهار داشت: شهرستان دیر یکی از شهرستان های فعال کشور در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا بوده است.

به گزارش آرانیوز،اکبر محمودی  با تقدیر از متولیان سلامت اظهار داشت: شهرستان دیر یکی از شهرستان های فعال کشور در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا بوده است.
نماینده فرماندار شهرستان دیر افزود: با همراهی مردم و تلاش و فعالیت شبانه روزی همه اقشار بویژه قرارگاه شفا(موکب بیت الزهرا)، شبکه بهداشت و درمان، شرکت متانول کاوه ، سپاه سرفراز، بسیجیان دلاور، گروه های جهادی و مردمی، دیر به عنوان شهرستان بدون ویروس کرونا شناخته شده است.
وی اضافه کرد: با حرکت جهادگونه مردم شهرهای دیر، آبدان، بردخون، دوراهک و بردستان در زمینه تولید دستکش و ماسک، نیاز شهرستان رفع شد.
محمودی ادامه داد: ضدعفونی و گندزدایی شهرستان و استقرار ایستگاه های بازرسی در شهرستان حرکت ماندگاری در تقویت سلامت مردم بوده است‌.
وی از همراهی و حمایت همه مسولان و مدیران شهرستان بویژه امام جمعه و فرماندار تقدیر کرد و خواستار مشارکت اقشار مردم تا شکست این ویروس منحوس شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آغاز جلسه علنی مجلس با حضور قالیباف رئیس مجلس/نطق پیش از دستور قالیباف ریس مجلس/طرح شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا نیاز به کارشناسی بیشتر دارد/برگزاری کنکور سراسری تنها زمانی که از رفع اشکالات موجود اطمینان حاصل شود/درباره طرح مطرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا اختلاف نظر کارشناسان وجود دارد/باید اجازه داد بحث‌ها در فضای کار‌شناسی به نتیجه نهایی برسد/قوی شدن دولت به ایران مستلزم قوی شدن تک تک مردم در حوزه اقتصاد است/کاهش تعداد داوطلبان کنکور دکترای رشد نسبت به سال قبل به علت هراس از ابتلا به کرونا/برنامه ریزی برای نحوه برگزاری کنکور سراسری سوی دولت به مجلس ظرف ۴۸ ساعت/بررسی طرح تخصیص قیر رایگان تبصره یک قانون بودجه سال ۹۹ کل کشورگزارش کمیسیون برنامه و بودجه/انتخاب دو نماینده از اعضای کمیسیون اجتماعی به عنوان ناظر در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضویت در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی/گزارش کمیسیون فرهنگی درباره لایحه اهداف وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی بیمه سلامت کشور/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای عالی سلامت و امنیت غذایی