تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
بخشدار مرکزی مهریز گفت: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، ورود تمامی خودروها با پلاک سایر مناطق به ۱۰۰ روستای ییلاقی مهریز ممنوع شد.

تردد به ۱۰۰ روستای ییلاقی مهریز ممنوع است

مهدی دهقانی زاده با اشاره به اینکه تلاش ما جلوگیری از شیوع کرونا در روستاهای شهرستان مهریز است، اظهار داشت: در همین راستا ۵ هزار بسته بهداشتی بین روستاییان این شهرستان توزیع شد که این بسته‌ها شامل ۳ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده است.

وی ادامه داد: در این مدت نسبت به خرید پنج دستگاه تب‌سنج به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال اقدام و به مراکز درمانی و پایگاه‌های پایش سلامت اهدا شد.

دهقانی زاده بیان داشت: تاکنون افزون بر ۳۰۰ بار اکثر روستاهای بخش مرکزی در دهستان‌های زیر پوشش علیه گرونا گندزدایی و ضدعفونی شده است.

دهقانی زاده ادامه داد: کار ضدعفونی معابر و مکان‌های عمومی با همکاری بسیج و گروهای مردمی همچنان به خاطر اهمیت موضوع ادامه دارد.

وی عنوان کرد: طبق مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، ورود تمامی خودروها با پلاک سایر مناطق به ۱۰۰ روستای ییلاقی مهریز ممنوع است.

بخشدار مرکزی مهریز تصریح کرد: رعایت مصوبات ستاد پیشگیری و خودداری از سفرهای غیرضروری حتی برای مردم منطقه در مقابله با کرونا مؤثر و لازم است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار