تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران مطرح کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: ۸۵۰ میلیارد ریال اعتبارات بلاعوض برای جبران خسارت سیلاب سال قبل به حوزه کشاورزی استان تخصیص داده شده است.
 

مهدی رازجویان با اشاره به اینکه سیلاب سال قبل به بخش‌های مختلف از جمله حوزه کشاورزی خسارت‌های زیادی زده است، اظهار داشت: ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های جهاد کشاورزی تخصیص داده شده است.

وی همچنین با اشاره به درنظرگرفتن ۱۷۱ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت‌های بخش کشاورزی افزود: ۸۵ میلیارد تومان نیز در قالب بلاعوض به کشاورزان خسارت دیده پرداخت شده است.

وی مجموع اعتبارات مصوب و ابلاغ شده برای اجرای پروژه‌ها و جبران خسارات بخش راهداری را ۲۶ میلیارد تومان، راه وشهرسازی ۵.۳ میلیارد تومان، بنیاد مسکن ۳۴ میلیارد تومان، نوسازی مدارس ۱۵ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: برای پروژه‌های حوزه ورزش ۲.۱ میلیارد تومان و جهاد کشاورزی نیز ۲۰ میلیارد تومان مصوب و ابلاغ شده است.

رازجویان یادآور شد: برای جبران خسارت و پروژه‌های آب منطقه‌ای نیز ۱۳ میلیارد تومان و برای طرح‌های شهرداری‌ها نیز ۳۸ میلیارد تومان درنظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به دیواره سازی سنگی و بتنی هزار و ۷۵۰ متر از رودخانه‌های استان یادآور شد: پارسال ۹۰ کیلومتر از رودخانه‌های استان لایروبی شده است.

سیل روزهای پایانی ۹۷ و فروردین ۹۸ به حوزه‌های مختلف در مازندران خسارت زده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار