کد خبر: ۵۱۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به بررسی ۶۳ پروژه اقتصاد مقاومتی برای امسال، گفت: از این تعداد ۴۱ پروژه امسال در گیلان اجرا خواهد شد.

۴۱ پروژه اقتصاد مقاومتی سال «جهش تولید» در گیلان اجرا می شود

 

محمد علی محمدی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید»، اظهار کرد: برای تحقق شعار امسال نیازمند عزم جدی و مشارکت همگانی هستیم.

وی در ادامه به اقدامات خوب انجام شده در حوزه پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۱۸ پروژه به همراه ۵۳ زیر پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی گیلان تعریف شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۶۵ درصد است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های در حوزه پسماند، سدهای لاستیکی، آبخیزداری کمترین پیشرفت فیزیکی را داشته‌اند، گفت: سه پروژه اقتصاد مقاومتی در گیلان ۱۰۰ درصد پیشرفت داشته که مربوط به حوزه کشاورزی است.

محمدی با اشاره به اینکه برای امسال در حوزه پروژه‌های اقتصادی مقاومتی ۶۳ پروژه مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: از این تعداد ۴۱ پروژه تصویب شد که در سال «جهش تولید» در استان گیلان اجرایی می‌شود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها