تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۳۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
جانشین بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین:
جانشین بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی و ۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهرستان قزوین خبر داد.

توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی و۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در قزوین

محسن دان اصفهانی  از توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی به خانواده‌های محروم و عزیزانی که شغل خود را در بحران کرونا از دست داده‌اند خبر داد و اظهار کرد: این بسته‌ها حاوی برنج، گوشت قرمز، مرغ، تن ماهی و روغن است که ارزش هر بسته هم حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

وی به خدمات سپاه ناحیه امام سجاد (ع) در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین دوشادوش سایر دستگاه‌ها و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در سطح شهرستان قزوین و اقدام به گندزدایی معابر عمومی می‌کند و ماسک‌ها و محلول‌های ضدعفونی‌کننده دست و سطوح را در اختیار مردم قرار می‌دهد.

دان اصفهانی یادآور شد: تا به امروز بیش ۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهرستان توسط حوزه‌های مقاومت بسیج تابعه «اقبالیه، محمود آباد، کوهین، طارم، الموت، اقبال شرقی و چوبیندر» به صورت رایگان توزیع شده است.

این مسئول با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در سطح شهرستان، عنوان کرد: تا کنون تعداد ۴۳.۰۰۰ ماسک توسط جهادگران بسیجی تولید شده است که به صورت رایگان در بین مردم پخش می‌شود و همچنین سه هزار دستکش نیز توزیع شده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار