تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
با حضور نماینده ولی فقیه در استان همدان، جمعی از مسئولان و گروه‌های مردمی ستاد مقابله با بیماری کرونا در همدان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آیت الله حبیب الله شعبانی عصر امروز در افتتاحیه ستاد مردمی مبارزه با ویروس کرونا، با اشاره به اهداف تشکیل این ستاد، اظهار داشت: بنده تاکید بسیاری دارم، تا این مجموعه به صورت هماهنگ با ستاد پیشگیری عمل کند.

وی تاکید کرد: فرماندهی و مدیریت در شرایط فعلی باید در دستان ستاد پیشگیری باشد و ستاد مردمی نیز قطعا بنای اینکه به صورت مستقل و موازی عمل کند را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید

امام جمعه همدان با بیان اینکه باید دستورات و سفارشات ستاد پیشگیری، توسط ستاد مردمی پیگیری شود، ابراز کرد: از آنجایی که موازی کاری به نتیجه کار آسیب خواهد زد، باید با شناسایی اولویت‌ها و ایجاد انسجام و هماهنگی بین تمام نیروها، به دنبال رسیدن به یک هدف واحد باشیم.

وی با اشاره به فعالیت های خود جوش مردم و جریانات انقلابی در ایام گذشته، بیان کرد: ممکن است در این فعالیت‌ها موازی کاری هایی رخ دهد، بنابراین ستاد مردمی باید با همراهی همه مردم دستورات و سفارشات ستاد پیشگیری را دنبال کند، چرا که این ستاد صرفا یک بازوی اجرایی می باشد.

شعبانی در ادامه با اشاره به پنجشنبه آخر سال، عنوان کرد: در این روز از همه مردم می خواهیم که به توصیه‌‎های بهداشتی ستاد پیشگیری به شدت توجه کنند و مراقب خود باشند.

وی تصریح کرد: این توصیه ها، توصیه هایی است که الزاما باید رعایت شود، چرا که هم برای سلامت جامعه مفید است و هم از شیوع بیشتر ویروس جلوگیری می کند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان این که امروز باید همه ما در میدان مبارزه با ویروس کرونا در کنار هم باشیم، گفت: امروز نیاز به آن داریم که به یکدیگر اعتماد داشته باشیم و به توصیه‌های وزارت بهداشت که تاکید دارد به مسافرت نرویم عمل کنیم و آن را صرفا یک توصیه اخلاقی نشماریم.

به گزارش تسنیم، ستاد مردمی پیشگیری از ویروس کرونا، با هماهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان، عصر امروز رسما آغاز به کار کرد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار