تازه های خبری :
کد خبر: ۵۱۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس از شناسایی ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات مرتبط با کرونا ویروس در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، با  تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستای تامین امنیت روانی جامعه، تعداد 150 نفر از شایعهپراکنان و منتشرکنندگان اخبار کذب مرتبط با شیوع بیماری کرونا در فضای مجازی، شناسایی شده و با آنها برخورد ارشادی و قضایی صورت گرفت.

بیشتر بخوانید

سازمان اطلاعات سپاه با افرادی که بخواهند در این برهه زمانی خاص در جامعه سبب تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی مردم کشور عزیزمان شوند، برخورد قاطع قضایی خواهد کرد. 

همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس به مدیران گروه‌ها، کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی هشدار می‌دهند در صورت دامن زدن به شایعات و انتشار اخبار کذب و بی‌اساس در فضای مجازی ، با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: از عموم هم‌استانی‌های گرانقدر انتظار می‌رود، جهت اطلاع از صحت و سقم اخبار به خبرگزاری‌های معتبر و صداوسیما یا واحد رسمی پاسخگوی سازمان‌های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکرده و از بازنشر آنها خودداری کنند. 

این سازمان همچنین از مردم خواست در مواجه با افراد منتشر کننده اخبار کذب در فضای مجازی، مراتب را از طریق شماره تلفن 114 اعلام کنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار