تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
جواد سعدون زاده با تایید شورای نگهبان امروز در لیست نامزدهای کاندیداتوری نمایندگی مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش اختصاصی آرانیوز(حوزه خوزستان) نماینده ادوار مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در حالی امروز وارد رقابت های انتخاباتی شد که با تایید شورای نگهبان به معادلات سیاسی و انتخاباتی این شهرستان را دچار تحول کرد.

از جواد سعدون زاده می توان به عنوان بازگشت برگ برنده آبادان به عرضه انتخابات یاد کرد و در این بین لبیک مردم آبادان به سعدون زاده قطعی است.

تحلیل گران سیاسی از سعذون زاده به عنوان کاتالیزور در آبادان یاد می کنند و گام بزرگ مردم ولایتمدار آبادان، اروندکنار، چویبدهبرای موفقیت این کاندیدای محبوب و مردمی ، محکم تر برداشته می شود.

خواسته مردم آبادان برای حضور سعدون زاده در رقابت‌های انتخاباتی مجلس به لطف خدا محقق شد تا این مردم آبادان باشند که تاریخ ساز می شوند.

استقبال بی نظیر مردم ولایتمدار، آبادان، اروندکنار، چویبده از دکتر سعدون زاده حقوقدان را می توان بلیط یکسره او به قلب بهارستان قطعی دانست.

موج خوشحالی مردم از بازگشت سعدون زاده را می توان با جدیت در بین در شهر آبادان ملاحظه کرد.

برخی اخبار حاکی از تبریک برخی از نماینده های دوره دهم و ادوار به سعدون زاده جهت بازگشت به عرصه انتخابات حکایت دارد.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

آغاز جلسه علنی مجلس با حضور قالیباف رئیس مجلس/نطق پیش از دستور قالیباف ریس مجلس/طرح شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا نیاز به کارشناسی بیشتر دارد/برگزاری کنکور سراسری تنها زمانی که از رفع اشکالات موجود اطمینان حاصل شود/درباره طرح مطرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا اختلاف نظر کارشناسان وجود دارد/باید اجازه داد بحث‌ها در فضای کار‌شناسی به نتیجه نهایی برسد/قوی شدن دولت به ایران مستلزم قوی شدن تک تک مردم در حوزه اقتصاد است/کاهش تعداد داوطلبان کنکور دکترای رشد نسبت به سال قبل به علت هراس از ابتلا به کرونا/برنامه ریزی برای نحوه برگزاری کنکور سراسری سوی دولت به مجلس ظرف ۴۸ ساعت/بررسی طرح تخصیص قیر رایگان تبصره یک قانون بودجه سال ۹۹ کل کشورگزارش کمیسیون برنامه و بودجه/انتخاب دو نماینده از اعضای کمیسیون اجتماعی به عنوان ناظر در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضویت در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی/گزارش کمیسیون فرهنگی درباره لایحه اهداف وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی بیمه سلامت کشور/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای عالی سلامت و امنیت غذایی