تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۸۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
حسینیه ایران امروز شاهد یکی از پرشورترین راهپیمایی‌های تاریخ یزد بود و چهار نسل انقلاب امروز در کنار یکدیگر، فجر چهل و یکم را جشن گرفتند.
حسینیه ایران ۲۲ بهمن را به جشن نشست

مردم یزد امروز با حضور در مسیر همیشگی راهپیمایی‌های این شهر، یک بار دیگر فریاد «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» سر دادند و یک بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید پیمان کردند.

اجتماع پرشور یزدی‌ها که چهار نسل انقلاب در آن فعالانه حضور داشتند، امروز یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار شد.

یزدی‌ها با شعارهای مرگ بر منافق، مرگ بر استکبار، مرگ بر فتنه گر، خط بطلان بر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن کشیدند و یک بار دیگر نشان دادند که از آرمان‌های انقلاب کوتاه نخواهند آمد.

راهپیمایان یزد امروز با در دست داشتن تصاویری از سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، شعار این سند زنده استکبار است، سر دادند.

یزدی‌ها همچنین سازش با آمریکا را با سر دادن شعارهایی محکوم کردند و خواستار حفظ استقلال کشور شدند.

امروز اقلیت‌های زرتشتی نیز با لباس و پلاکاردهای ویژه در این مراسم حضور یافتند و نشان دادند که آنها نیز پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

حضور اتباع افغانستانی و عراقی با پرچم و پلاکارد نیز از دیدنی‌های راهپیمایی امروز در یزد بود.

تعداد زیادی از جانبازان با صندلی چرخ‌دار در این راهپیمایی حضور یافته بودند تا اعلام کنند در کنار انقلاب تا آخر ایستاده‌اند.

حضور طلاب و روحانیون، دانشجویان، کسبه و بازاریان، زنان و کودکان نسل چهارم انقلاب نیز در راهپیمایی امروز چشمگیر بود.

پس از طی مسیر راهپیمایی، راهپیمایان همچون همیشه در میدان حماسه‌های یزد گردهم آمدند و جشن انقلاب را در حسینیه امیرچخماق برگزار کردند.

در این راهپیمایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد، فرمانده انتظامی استان یزد، فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از مسئولان نیز در کنار مردم حضور داشتند.

برگزاری سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان، اجرای سرود، قرائت قطعنامه و … از دیگر برنامه‌های این حضور باشکوه بود.

در این مراسم سخنران اصلی به دلیل لغو پرواز نتوانسته بود در جمع مردم یزد حضور یابد، بنابراین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به سخنرانی پرداخت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار