تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: آمریکا از پیشرفت اقتصاد بدون نفت در ایران می هراسد زیرا می داند اگر از این طریق پیش رفتیم، دیگر هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد.

آمریکا از پیشرفت اقتصاد بدون نفت در ایران می‌هراسد

آیت الله محمدرضا ناصری، پیش از ظهر سه شنبه در جمع راهپیمایان در میدان امیرچخماق یزد ضمن قدردانی از مردم یزد به خاطر حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم همواره ثابت کرده‌اند که پیرو انقلاب و رهبری هستند و ما همواره خود را مدیون این مردم می‌دانیم.

وی با یادآوری دوران مبارزات انقلاب اسلامی افزود: دوران قبل از انقلاب یادآور طاغوت و بردگی برای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است و همه ثروت و دارایی ملت ما در آن دوران توسط آمریکایی‌ها به تاراج رفت.

ناصری یادآور شد: ملت ایران در آن دوران سرشکسته بود و در دنیا جایگاهی نداشت اما فردی با نیت خدایی به میدان آمد و امروز می‌بینیم که ایران چه عزتی در دنیا دارد.

امام جمعه یزد با اشاره به حوادثی که در عراق، سوریه و کشورهای همسایه رخ داده است، ادامه داد: دشمنان اسلام می‌خواستند با تشکیل یک ائتلاف، ابتدا عراق و سپس ایران را فتح کنند اما سربازی به نام قاسم سلیمانی به فرمان رهبری در مقابل همه آنها می‌ایستد و امنیت را برای ایران به ارمغان می‌آورد.

ناصری بیان کرد: قاسم سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک مکتب است؛ مکتب تواضع و کوتاه نیامدن در برابر دشمن و خدمت به مردم و این همان مکتب امام و رهبری است.

وی، احیای دین و خدمت به مردم و مقابله با استکبار را از ویژگی‌های مکتب امام و رهبری دانست و عنوان کرد: امام خمینی (ره) به دنبال حاکمیت خدا در جامعه بود و این درس را به سربازان مکتب خود داد و آنها نیز در این مسیر حرکت کردند.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا تصریح کرد: انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها دوست ما نیستند و همواره هرچه خواستند از کشور ما خوردند و بردند و اکنون که از چپاولگری‌های آنها جلوگیری شده، صدایشان درآمده و به بهانه‌های مختلف به دنبال ضربه وارد کردن به کشور ما هستند.

وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی، ایران منطقه را بیدار کرده و بسیاری از کشورها بیدار شده‌اند و فهمیده‌اند که استکبار و استعمار چیست و چه تبعاتی برای کشورها و ملت‌ها دارد.

ناصری تصریح کرد: مردم نباید حساب اسلام و انقلاب را با حساب برخی مسئولان ناکارآمد یکی کنند و بدانند که ایران کشوری مقتدر است و زیر بار زورگویی به بهانه مذاکره نمی‌رود.

وی افزود: مردم و رهبری از آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دست شسته‌اند و امیدشان تنها به خداست و همه ما باید امید خود را از غیر خدا قطع کنیم و بدانیم همان خدایی که در جنگ تحمیلی، در تحریم‌های ۴۰ ساله و بسیاری مصائب دیگر، ملت ایران را یاری کرد، امروز نیز این ملت خداجو را به واسطه وعده‌ای که داده، همراهی خواهد کرد.

ناصری ادامه داد: دشمن می‌داند که اگر ملت ایران مزه اقتصاد بدون نفت را بچشد، دیگر هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد بنابراین هر روز حلقه تحریم‌ها را تنگ‌تر می‌کند.

 

 

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار