تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه مردم ایران گام دوم را استوار برداشتند، گفت: مردم همواره در تمامی صحنه‌ها حضور پرشکوه داشته اند.

مردم ایران گام دوم را استوار برداشتند/ دو امتحان در پیش است

 

حجت‌الاسلام علی اکبری در سخنرانی راهپیمایی ٢٢ بهمن بیان کرد: مردم ایران گام دوم را استوار برداشتند. سال ۹۸ یوم الله‌های زیادی به همراه داشت که بزرگترین این یوم الله شهادت قاسم سلیمانی بود.

وی افزود: از جمله ویژگی‌های قاسم سلیمانی می‌توان به معنویت، ایمان، عشق و اخلاق اشاره کرد که این شاخص‌ها باعث شده بود در میان مردم نیز بیش از پیش مورد توجه و احترام واقع شود.

او در خصوص گام دوم انقلاب نیز تاکید کرد: گام دوم با خون شهدا آغاز شد و این گام مهم‌ترو استوار تر و محکم‌تر از گذشته خواهد بود امسال اولین راهپیمایی گام دوم در کشور بود مردم همواره در تمامی صحنه‌ها حضور پرشکوه داشتند.

حجت الاسلام اکبری با تاکید بر محوریت بودن مسجد خاطرنشان کرد: در طول تاریخ همواره مساجد نقش ویژه ای در تحولات اجتماعی داشته است.

او افزود: تقویم شیراز همواره نقش بی بدیلی در انقلاب داشته است و اکنون نیز این انتظار می‌رود با توجه به در پیش بودن انتخابات مردم فارس افرادی را به مجلس معرفی کنند که دارای ویژگی‌های مختلف دینی و اجتماعی باشند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در خصوص حضور مردم فارس در انقلاب متذکر شد: تقدیم ۱۵ هزار شهید از استان فارس در مسیر انقلاب مبین این موضوع است که مردم فارس همواره در صحنه حضور داشتند.

او با تاکید بر اینکه سال ۹۸ اولین سال گام دوم انقلاب اسلامی است تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های گام دوم انقلاب این است که ایران بایستی هم رشد و شکوفایی بیش از پیشی داشته باشد و هم در منطقه و جهان به تواند تأثیرگذار و مثمر ثمر باشد.

اکبری ادامه داد: طی چند سال اخیر رشد و شکوفایی ایران بیش از پیش سرعت گرفته سرعت افول دشمنان طی این سال‌ها از گذشته رشد بیشتری دارد.

دو امتحان در پیش است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در خصوص امتحان‌های پیش روی جمهوری اسلامی نیز گفت دو امتحان داری یکی داخلی و دیگری خارجی امتحان داخلی انتخاباتی است که در پیش است و نشانی از مردم سالاری دینی است.

وی اضافه کرد: انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری نیز در پیش است و با توجه به اینکه مردم فارس همواره در انتخابات حضور پرشکوه داشتند انتظار می‌رود حضور پر رنگی در انتخابات داشته باشند.

حجت الاسلام اکبری تاکید کرد با توجه به اینکه باید مجلسی قوی در نظام جمهوری اسلامی بزرگ داشته باشد افرادی دارای شاخصه‌های دینی و اجتماعی باید به مجلس راه پیدا کنند و این خواسته و توقعی است که از استان فارس وجود دارد تا این گونه نمایندگان رابه مجلس معرفی کنند.

وی در خصوص امتحان منطقه‌ای نیز تاکید کرد: امتحان دیگر ملت ایران دفاع از آرمان‌های فلسطین است که باید مردم ایران به عنوان تنها حامی مردم فلسطین از این آرمان‌ها حمایت کنند.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار