تازه های خبری :
کد خبر: ۵۰۶۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
پیرو انتشار شایعه‌ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در زمینه دیده شدن مورد مشکوکی به ویروس «کرونا»، مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار این موضوع را تکذیب کرد.

هیچ مورد مشکوک به «کرونا» در چابهار مشاهده نشده است

محمود حسین‌بر اظهار داشت: پیرو انتشار شایعه در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در زمینه دیده شدن مورد مشکوکی به کرونا ویروس این موضوع قویاً تکذیب می‌شود و اعلام می‌شود تاکنون هیچ مورد مشکوکی در این زمینه دیده نشده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار افزود: بعد از انتشار خبری مبنی بر دیده شدن ۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس شایعاتی در این زمینه بخش شده است که هیچکدام صحت ندارد و علائم این ویروس شبیه به بیماری سرماخوردگی است.

وی در پایان اظهار داشت: درصورت دیده شدن هر مورد مشکوکی مردم نیز در جریان موضوع قرار خواهد گرفت و مرزها نیز توسط نیروهای شبکه بهداشت و درمان در حال کنترل کامل هستند.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!